Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek mi véleményetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi véleményetek erről a pasiról?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire jön be nektek egy ilyen laza alfahím chad?



2022. nov. 18. 13:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egy nagyon kedves, okos, nagylelkű, vicces pasi, ami személyes ismertségnél biztos, hogy számítana valamennyit, de ezt ennyi videóból nyilván nem látom.


Amit én látok, abból azt tudom mondani, hogy nekem se az arca, se a teste, sem pedig az itt látott viselkedése nem jön be, így ez alapján az én végleges konklúzióm az egy nem.

2022. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

Most már a sokadik hasonló kérdést látom, ahol ilyen kigyúrt, felfújt csávókat posztolnak ki incelek, Chadeknek bemutatva őket. Korábban a Giga chad-nek becézett figurát láttam többek részéről kiposztolva (tényleg ez a beceneve, Google keresőben rögtön megtalálható), aki állítólag olyan tökéletes, hogy el se hiszik a létezését. (Az igazság ezzel szemben az, hogy nem azért nem hiszik el a létezését, mert olyan tökéletes, hanem elég aránytalan formájú a fazon, mert valószínűleg szétszerkesztették a képeit, és csomó mémet csináltak belőle.)

Szóval nagy a zavar a fejekben srácok! A csinos és intelligens nők nem ilyen csávókra harapnak, arra mérget vehettek. Ha ti magatok is ennyire nem vagytok tisztában vele, mi kell azoknak a nőknek, akikre ti magatok is vágytok*, könnyű mindig azzal védekezni, hogy hiába fejlesztitek magatokat, nem változik semmi. Nem ilyenné kéne magatokat fejleszteni, hanem igényes kinézetre gyúrni, illetve agyban, IQ-ban és EQ-ban fejlődni. Tudom, nem fogjátok nekem elhinni, pedig férfiként mondom, de a nők igen nagy hányada értékeli az intelligenciát, a kommunikációs készséget, és az igényes külsőt is persze, ezt sem akarom tagadni.


*akikre ti magatok is vágytok: sok kérdésben láttam, hogy kb. milyen típusú nők jönnek be az inceleknek. Vékony, csinos, egyetemista forma nőket szoktak legtöbbször linkelni. Ők biztos nem az itt is posztolt figurákat fogják majmolni, teljesen biztosak lehettek benne.

2022. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%

"21 ő már nem elég pénzes

Válság van, a chadséghez mostmár a pénzt is elvárják a nők

Csak a külsejével manapság már csak egy gigachad tud pontozni"


Mennyire kell ahhoz elkeseredettnek lenni, hogy valaki ilyen konteókat kezdjen gyártani? Azért ha tényleg ez lenne a helyzet, az nagyon súlyos lenne. A másik, amit nem értek az incelek elméletében, hogy ugye ők a huszonéves nőkre szokták mondani, hogy megugorhatatlan elvárásaik vannak, 30 fölött viszont elkezd ketyegni a nők biológiai órája, és megengedőbbé válnak. Azt nem értem, hogyha az ilyen férfiaknak nincs esélyük huszonévesen, akkor miért nem várnak 30+ éves korukig, amikor (elméletük szerint) a nők már könnyebben beadják a derekukat? Akkor itt a megoldás: 30 fölött megtalálni a párotokat, és problem solved.

Csak az ellentmondás végett írtam ezt le, hogy akkor minek a sirám, ha a huszonéves nőkre vonatkoznak csak a megugorhatatlan elvárások az incelek és a blackpill szerint? Akkor miért nem próbálkoztok a harmincasokkal? Akiket mellesleg szintén állandóan savaztok, meg gúnyolódtok rajtuk, hogy nekik már lefőtt a kávé, nem kellenek már a jobb pasiknak, stb.

2022. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%

Illetve még valami, amivel egyre több hozzászóló szokott titeket szembesíteni: pont úgy, ahogy a nőket szoktátok ezzel vádolni, bizony ti sem éritek be a saját szintetekkel. Rengeteg nő kiesik a rostátokon, akik potenciális partnert látnának bennetek. Nálatok is kizárólag a csinos, vékony, fiatal lányok/nők jöhetnek szóba, mint a (huszon-, harminc-, esetleg negyevenéves) férfiak többségének. Elég erősen külső-orientáltak vagytok, észre kéne venni ezt a kettős mércét. Tisztelet a kivételnek.

De ez is milliószor szembejött itt, amikor valaki panaszkodott, hogy "nem jut nő", aztán kiderült, a nőtől elvárja a szép külsőt, de magával szemben nem, csak mert férfiból van, és az úgy más. Hát nem, az a világ már elmúlt, amikor a férfi "csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél". A szép és okos nőkre hatalmas a kereslet, és ők nyilván nem a gyengébbek közül fognak válogatni.

2022. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen agyongyúrt kalácsképű tökfejjankók is csak a férfiaknak tetszenek.😹 Akármelyiknek megnézed az oldalát, vagy hasonló gyurmagolyók, vagy animés/reddit mémes profilképpel rendelkező incelek lájkolják/követik őket. 5 percen án görgettem a követőlistáját, egyetlen nőt se láttam, főleg annál a szakállasnál, akit masodjára linkeltél. 😹
2022. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

#42 gigachad igazi, itt a saját instája, akár rá is írhatsz: [link]


És a ronda buta nők is csak ilyen pasikkal állnak szóba


#43 talán azért mert nem akarunk betabuxxolni, valami kiélt nő mellett aki most 30 felett befészkelne hozzánk, a chadektől szült gyerekével. Annyi idősen már nincs pártalálás csak érdekapcsolatok.


#44 én 10 évig próbáltam nőzni, még a ronda nők is kikérték maguknak


#45 azok a azok az animes/mémes képek profilok MIND nők kamu profiljai, akik nem vállalják fel nyíltan a chad addikciójukat

2022. nov. 18. 21:00
 47/68 anonim ***** válasza:
82%

Nem veszed észre kérdező, hogy nem tudod alátámasztani, amiket mondasz? Lényegében csak feltételezéseket írsz.

"Ronda buta nők is csak ilyen pasikkal állnak szóba" - szerintem ezt 10-ből 9 ember nem így látja, többek között én sem.


"azok a azok az animes/mémes képek profilok MIND nők kamu profiljai" - és erre milyen bizonyítékod van? Ismét csak egy valóságtól elrugaszkodott feltételezés.


"mert nem akarunk betabuxxolni, valami kiélt nő mellett aki most 30 felett befészkelne hozzánk, a chadektől szült gyerekével. Annyi idősen már nincs pártalálás csak érdekapcsolatok." - először is, sok 30 feletti nőnek nincs gyereke, másodszor, ezzel sem értek egyet, hogy 30 fölött CSAK érdekkapcsolatok vannak már. Lósz*rt.


"én 10 évig próbáltam nőzni, még a ronda nők is kikérték maguknak" - empatikus embernek tartom magam, valahol meg tudlak érteni, hogy keresed a kapaszkodókat, keresed az utolsó szalmaszálakat, amibe belekapaszkodhatsz. Nyilván fontos a hozzád hasonlóknak, hogy érezzék, nincsenek egyedül, sok más férfi is ettől szenved, és a nők általában véve ilyenek a férfiakkal, amiket leírtál. Pszichológiailag tehát tiszta sor, hogy miért írod le ezeket a radikális gondolatokat.

De előbb-utóbb fel kell ismerned, hogy amiket leírtál, ez csak a férfiak marginális részére vonatkozik (márpedig te egyenesen rémisztő dolgokat írtál le!), és magadban IS kell keresned a hibát. Persze, változott a párkeresés is az elmúlt 30-50-100 évben elég sokat, de azért ennyire nem súlyos a helyzet, mint amit leírtál. A te gondolataid annyira radikálisak, hogy ez szinte már egy egészen külön esetnek minősíthető. Ha ilyen súlyos lenne a helyzet, akkor rajtad kívül még sokaktól hallanánk ilyen szélsőséges gondolatokat, sőt konteókat, de ez a szint még az incelek között is egyedülálló.

Nézd, valamit rosszul csinálsz, ebben biztos lehetsz. Nem akarom kizárólag rád hárítani a felelősséget, mert mint mondtam, valóban más már a párkeresés, még a 10 évvel ezelőtti világhoz képest is, de azért a férfiak nagy hányada mégis tud boldogulni. Rá kell jönnöd, mi a TE felelősséged a történetben. Ha a többségnek sikerül, akkor neked is sikerülnie kell, ha magadba IS nézel kicsit. Próbálj higgadt fejjel, racionálisan hozzáállni a problémádhoz, ne ennyire indulatosan, érzelmi alapon. Nem igazán tudok mást tanácsolni, neked is van felelősséged a sikertelenségedben, fogadd el, még ha nehéz is.

2022. nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, kb 2 percbe telt megtalalnom a gigachaded eredeti fiokjat. A feleseget tobb kepen is megjelolte, rajta keresztul pedig mar csak par kattintas kerdese volt az egesz. Nekem tokne egne a fejem a helyedben.

Tessek, itt van az instaja.

[link]


Latod, nem kifizetodo fogyatekosnak lenni. : )

2022. nov. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:

48 ne okoskodj ha nem tudod miről van szó

Az általad linkelt pasi egy másik, aki ugyanabban a fotó projektben szerepelt mint a gigachad (az eredeti neve amúgy ernest khalimov)

Ez a project:


[link]


Láthatod hogy sok másik férfi is szerepelt rajtuk kívül


A csaj meg lehet hogy együtt van a másik pasival de azért jelöli meg a gigachad mert ő a fotós:


[link]


Ez a pasi is modellkedett neki, ennyi erővel rá is fogd hogy ő a gigachad:


[link]

2022. nov. 19. 17:52
 50/68 anonim ***** válasza:

Nem azokra a fotokra celoztam, ahol szimplan megjelolte a fotost, hanem azokra, amelyeken a csajjal egyutt van. Konkretan az egyetlen ember a profiljan.: D

De egyebkent "gigachad" a sleek'n'tear projektnek a resze, nem igazi. Nem letezik. Semmi bozonyitek arra, hogy Эрнест Халимов letezne(igen rakerestem oroszul is). Ha valoban bodybuilder lenne, akkor lenne rola info a versenyei alapjan, de konkretan az instajan kivul semmi mast nem talalsz.

Es tessek, itt egy foto "gigachadrol" a felesegevel(sleek'n'tear) akit meg mindig Valentin babajevnek hivnak, es csak atphotoshoppoljak.


[link]

2022. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!