Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után a férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után a férfinak kell keresnie a nőt?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal szombaton délután, részemről lehetne folytatás, az Ő részéről már ennyire nem vagyok benne biztos.


Mióta vége a randinak azóta nem beszéltünk, a randi előtt mindig mondta, hogy Ő egyenesen megszokta mondani a férfiaknak, ha nem akar semmit.


Az, hogy este óta nem írt, és a randin se vetette fel a másik randi ötletét azt vehetem nem-nek?


Vagy csak arra vár, hogy én írjak neki?


Picit félek az egésztől mert nem akarok beégni :D


2022. nov. 20. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2022. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beégés rákérdezni, hogy benne lenne-e egy második randiban. Ha nemet mond, megmondod hogy rendben, további szép napot. Ennyi.
2022. nov. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Írj, elvégre mit veszíthetsz. Nem beégés az, ha írsz neki. Ha nem akarja akkor maximum tudtodra adja, te pedig elfogadod.
2022. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én soha nem írtam pasinak első randi után, szerintem a férfinak kell kezdeményezőbbnek lennie a kapcsolat elején. Nem a petesejt úszik a hímivarsejthez, hanem fordítva🤣
2022. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem kötelező semmi sem.

Viszont én egyetértek a #4-el.

Nem értem, hogy lehetnek a nők ennyire kétségbeesettek :DDD

2022. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
84%
Nber, ha tisztàba akarod tenni a dolgot, vagy írj neki, vagy iràny a pelenkàzóasztal!
2022. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, növessz tököt, és írj a lánynak. Most komolyan, azt várod, hogy ő jelentkezzen első randi után? Eszem megáll, komolyan:(
2022. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki! Minél többet vársz annál gázabb lesz.
2022. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányként én szerettem ha randi után a srác hozta fel ezeket a dolgokat, ettől függetlenül volt, hogy én írtam utána. Utána ha részemről nem volt a válasz akkor azt elmondtam.


Szerintem is írj neki, érdeklődj felőle tényleg minél előbb nehogy azt gondolja, hogy nem akarsz semmit holott igen. Legrosszabb esetben elmondja egyenesen mi az ábra.

2022. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!