Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan hogy tarskereso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy tarskereson ismerkedtel és a végén kiderult hogy mas a neve?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 22:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

#10

Le is buktattad az asszony előtt vagy csak lecsekkoltad? 😃

Az ilyeneket addig ütném a seprűvel, amíg mozog. 🫠

2022. nov. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
9-eske, nem erről az oldalról volt szó. Értelemésért egyes jár neked. Dehogy a többi részletet sem tudod értelmezni azért is karó jár számodra. ;)
2022. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

12:

"Elárulnád miért reccsent meg a bizalmad?

Szerinted, mi oka lehetett rá, hogy más néven regisztrált?

Honnan tudja az elején hogy bízhat benned?"


Ezekre bőven kaptál választ/véleményt. Én erről az "oldalról" beszéltem.

Nem a kérdésre írtam, hanem többségében neked, a te válaszod miatt. Te nem bírod értelmezni, nem én. :)

2022. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
91%
13 elnézést, azt hittem a többit is Te írtad ki. Még egyszer elnézést érte!
2022. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

14:

Semmi gond! :)

2022. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
17%

"Igen. Szerencsére még találkozó előtt, 3 nap levelezés alatt kiderült, hogy azért mert nős és szeretőt keres. Facen megtaláltam igazi néven, mikor már kellő információm volt róla, mint munkahely, lakóhely."


Tényleg. És ha te ilyen blfsz vagy hogy ilyenbe futottál bele, akkor ez azt jelenti hogy ez az egyetlen ok lehetséges. Ugye?

Jó hülyének lenni? Kretének.


Olyan egybitesek vagytok hogy kár nektek bármit írni. A kis megreccsenős cicával az élen.

2022. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
31%

"Vagy te talán tudnál olyan ember szavának hinni, aki már az elején hazudik neked? Ugyanmár"


Hogyne tudnék! Engem aztán nem érdekel hogy milyen nevet adott neki az apja meg az anyja. Engem az ember érdekel, és ha valaki ezt nem fogja fel, na az nem érdekel a továbbiakban.

Miért mikor kellene hazudni? A végén? Idióta. Mikor hazudjon ha nem akkor amikor még egy ismeretlen ember vagy a számára? Ki vagy te? Ráadásul így.. Képzelem mennyit fogsz fel egy másik emberből, ha ennyire nem vagy képes senki más szemével nézni a világot.


Én képes vagyok a tiéddel nézni. Tudom hogy elkezdtél házassal randizni, vagy ilyesmi és ez az 1 eset annyira megviselt, hogy még a szokottnál is kreténebb lettél. Belegondoltam mit érezhettél, úristen házas!

Szörnyű lehetett. De vannak akik pont az ilyen hülye dühös emberek miatt nem adják ki magukat mint te. Mert a plafonon vagy mindentől, mert összeszedtél valami házast. Akkor is ideges vagy ha nem kellene.

2022. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

#17

Aranyos, hogy engem idézel, de nem én vagyok a házassal randizó válaszoló. Én 1; 9; 11; 13; voltam. Innentől kezdve nem is tudom magamra venni a regényedet. Azért megtisztelő, hogy ennyi időt fordítottál rám, és egy teljesen értelmetlen válaszra. :)

2022. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

18-as (is) vagyok:

*A 15-is én voltam, véletlen átsiklottam felette.

Bár az talán egyértelmű, hogy szintén hozzám tartozik. :)

2022. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
15%

Tudom, hogy nem te voltál az, de gondolom te is hasonló dolgok miatt vagy idióta. Esetleg, ha a megismert ember személyiségére koncentrálnál az adatai helyett? Esetleg, ha figyelmes lennél, segítőkész? Megértő?


Miért szerinted az normális amit a házasos ürge előadott? Hogy kiszedett belőle adatokat hogy lenyomozhassa, ahelyett hogy lenne annyi emberismerete hogy rájön a levelekből.

Mert oké lenyomozta (na ez a durva nem az álnév) és kiderült hogy házas. És ha nem az derül ki hogy házas, hanem simán egy ember aki még nem akarja kiadni magát?

Agyatokra ment a nyomozgatás. Azért kell nektek név, munkahely, minden. Kontrollmánia. Nem kell az ilyen senkinek.

2022. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!