Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, szerintetek van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Kb 2 eve matcheltem egy fiuval tinderen..beszelgettunk,jol elvoltunk es meg is beszéltük,hogy talalkozunk.

Amikor neki jo lett volna talalkozni, teljesen betojtam es leignoraltam.

Tudom ,nagyon gyerekes volt tolem ,es nagyon banom, hogy igy viselkedtem az akkori 20 eves letemre.

Az elmult 2 hetben egyre tobbet gondolok ra es arra, ahogy bantam vele. Nem ismertuk egymast annyira ,kb 5 napot beszwlehttunk, de akkor is nagyon bant. Lehet valami hormonzavar, komolyan nem ertem.🥲

Kovetjuk egymast instan, nem tudom rairjak-e, hogy sqjnalom ha megbantottam ..vagy ez mar tul keso?

Ti mennyire utalnatok? Vagy hogy neznetek ram mindezek utan?

Nem tudom mit tegyek, nagyon bant..olyan helyes, aranyos , kedves es meg jokepu is. Az akkori 20 eves enem teljesen onbizomhianyos volt es eldobtam a lehetoseget.



2022. dec. 13. 01:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
Most hány éves vagy?
2022. dec. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%
Ja 2 év
2022. dec. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld meg. De benne van a pakliban, hogy már azóta van barátnője. 2 év nem kevés idő.
2022. dec. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem írhatsz neki, semmi rossz nincs abban.


Lehet hogy nem lesz semmi belőle, de nem rossz ötlet irnineki, ha nagyon foglalkoztat.


Én írnék neki 22 éves fejemmel :)

2022. dec. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
Ha nincs barátnője és akkor szeretett volna többet is, talán most is lehetne belőle valami - ezt Ő tudja. Nem volt szép Tőled, de nekem mégis valahogy jól esne, hogyha megírnád normálisan, őszintén, hogy mi történt.
2022. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%

Semmi eselyed,

2 ev??? Te jo isten

2022. dec. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%

Ha én lennék ilyen helyzetben, én írnék neki, és bocsánatot kérnék az akkori viselkedésemért. De nem várnám, hogy ebből bármi több legyen, ha ő most esetleg független, csak nekem lenne jobb, ha elnézést kérnék azért a viselkedésemért, amiről beláttam utólag, hogy gáz volt, és nem túl kedves a másikkal szemben.


Én legalábbis úgy fogom fel, hogy mindannyian hibázunk, követünk el időnként olyan dolgokat, ami miatt lelkiismeretfurdalást, esetleg szégyent is érzünk. Meg nem történté nem lehet tenni, ha ha tényleg megbántuk, akkor szerintem érdemes érte bocsánatot kérni magunk miatt is, és a másik miatt is.

2022. dec. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%
Hát, én kiröhögnélek. Ostoba ghostolós picsusz. Minden ilyen egye meg amit főzött, rettenetes lúzer viselkedés, és teljesen általános a korodbeli lányoknál.
2022. dec. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
Én sem foglalkoznék veled. Elvileg 5 napot beszéltetek. Ráadásul 2 éve. Simán lehet, hogy nem is emlékszik rád.
2022. dec. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

nem az a lenyeg h vane eselyem hanem h tul keso bocsamatot kerni vagy nem.

Mert en furan erzem magam …es ennyi.

Igazabol nem tudom mit vartam.

Viszont azoknak akik normalisan valaszoltak, nagyon halas vagyok. En is ugyanugy gondolkozok, mint pl a 6os.😊 Nekem jol esne, engem is ghostoltak mar.. nem esett rosszul,de ha ramirtak volna hogy sajnaljak, nem ugy emlekeztem volna vissza rajuk,ahogy most.

Jajj es nem kell ide ez a stilus mint ahogy a 9es irt,nem tudom kinek hiszi magat. Alapbol nem allnek szoba egy ilyennel…megsajnalni meg… na jo.

2022. dec. 13. 02:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!