Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért van hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van hogy most már többedik alkalommal lefújták a RapidRandi 30-40 közötti korosztályának a szombati eseményt?

Figyelt kérdés
Nem értem, nincs pénzük vagy minden 30-as nő elkelt? Nyilván technikai okokat írtak de a valóságban azt mondták a szervezők nem volt elég női jelentkező. Valóban?

2022. dec. 15. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Minden direkt párkereső platformon kevesebb a nő. Nem irreális, hogy egy rapid randi program is beleesik ebbe a körbe.

Én ugyan nem vagyok az említett korosztály (még) de egyetlen ilyen programon se vettem részt soha, őszintén eszembe se jutott, hogy van. Szerintem a többség hasonlóan van vele.

Aki volt és nem jött be neki azért nem megy, aki eleve nem társkeresőzik és/vagy nem szereti a direkt társkeresést, az azért, aki nem szereti az idegenek társaságát, az marad online, szintén kiesik. Ha ezt így összeadjuk, akkor relatíve szűk az a kör, aki elmenne. Ezek közül is, csak a te városodban élők kellenek és kizárólag a 30-40 közöttiek. Gondolj bele, hány nő lehet ez összesen. Ezzel szemben valószínűleg férfi akad bőven. Eleve nem egy felkapott opció, legalábbisnálunk, én nem sok embert ismerek, aki élt vele.

2022. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát 2003 óta szervezik, tehát elég régóta van. Nagyon sokan vettek már rajta részt.


Budapest 2 milliós város, agglomerációval még több.

2022. dec. 15. 09:00
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt mondták nem volt elég női jelentkező, akkor elég valószínű, hogy ez az oka. Tök reálisnak hangzik amúgy, eleve nem egy felkapott ismerkedési módszerről van szó, és mint 1es írta, elég szűk a keresztmetszet is hozzá, szóal a legtöbb tényező ellene szól.


Mire gondolsz, mi más oka lehetne?

2022. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
2003-ban még sehol nem tartott a netes ismerkedés. COVID óta viszont gyakorlatilag nem létezik olyan dolog amit ne lehetne digitálisban megoldani. Kivéve az Agárdi lángosost, mert ott még mindig a pultos ordít, hogy lekészült a lángos és még mindig nem fogadnak el kártyát... bosszantóak:D
2022. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"COVID óta viszont gyakorlatilag nem létezik olyan dolog "


Semmi nem változott.

2022. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég ajánlott itt valaki egy hasonló oldalt, még sosem hallottam róla, így ránéztem. Ott is kivétel nélkül megvolt a max. férfi jelentkezők száma a csoportokba, a női létszámnál meg mindenhol 0.

Plusz még beindultak a légúti betegségek is, meg mindenki az ünnep miatt szaladgál a boltokban...

2022. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szerintem pont kezd visszatérni egy normalitás és egyre többen szeretnének élőben ismerkedni. Valószínűleg a pénz lesz az oka ennek is, egyre kevesebbet tudunk költeni és egy este 6.000 forint. Ebben nyilván benne van a megismerése 7-12 pontenciális jelöltnek. Általában 9-10en mindig vannak /nem.
2022. dec. 15. 09:21
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

6 rugót simán megérne egy ilyen annak, akinek ez fontos.

Én arra tudok gondolni, hogy manapság a nők rendesen megszenvednek a személyes találkákkal. Nem egy olyan sztorit ismerek, hogy neten a srác tök jófej, az első randin meg köszönösképpen rámarkol a fenekére.. és így.. wat?:D

Ugyan a szervezett rapidrandi egy védett környezet, mégis ott van a személyes jelenlét ami a nemkívánt arcoknál baromi terhes tud lenni.


Ráadásul a mai világban a rapidrandi valójában nem rapid. Régen az volt az előnye, hogy rövid idő alatt több embert is megsimersz felszínesen. Ma erre az internet ráver 3 kört. Igaz, annál is felszínesebben, szóval a minőségből is lejjebb adott a dolog. De tekintve, hogy mindenből hozzászoktunk a gyorshoz (pl hírolvasás, étkezés.. de főleg az információhoz jutás), így a rapidrandi egyáltalán nem minősül már gyorsnak.

2022. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Sose költenék ilyenre, nem azért, mert drága, hanem mert hülyeség. Tinder pl ingyenes, meg a Facebook dating, ha társat keresnék, akkor néznék fel rá, amikor akarok, aztán lebeszélek egy randit egy szimpi pasival, nem fogom elbaltázni a szombatomat egy ilyen marhaságra.
2022. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok

Nnna, mondom én:D Idő, idő, idő. A rapid nem rapid többé.

2022. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!