Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi probléma?

Figyelt kérdés
Elhívott egy férfi első randira, tinderen csetelünk már 2 hete, mindketten nagyon várjuk az első találkozást. Holnap kerül rá sor. Most szólt, hogy foglalt asztalt egy étteremben. Hát kiderült, hogy egy nagyon puccos étteremről van szó, megnéztem az étlapot és alig van néhány féle étel, a felét az sem tudom, micsoda. De a lényeg, hogy van egy csomó ételérzékenységem, és egyik étel sem olyan, amit szabad ennem. Rosszul lenni nem akarok... Mindegyik ételben van valami, amit nem ehetek. Mondtam a pasinak már, hogy vannak ételérzékenységeim, de gondolom nem gondolta, hogy a 6féle főételből egyik sem ehető számomra. Most nem tudom, mit csináljak. Szerintetek? Olyan lelkes, nem akarom elvenni a kedvét, de nem tudom, egy ilyen puccos étteremben össze tudnak-e dobni nekem hirtelen valami mást, amit ehetek, nem tudom mennyire rugalmasak.
2022. dec. 15. 17:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Menjetek máshova.
2022. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Ne a pasival, a pincérrel közöld ezeket! De manapság ezek ott vannak az étlapon.


Meg szerinted érdekli, hogy eszel-e? Az utána következő dugásodra fog koncentrálni a kani.

2022. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Alapból nem mennék puccosba.
2022. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Ez az ő figyelmetlensége volt.mondja le a foglalást
2022. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%

6. Mi a figyelmetlenség? Hogy a csajnak ennyi baja van? Honnan kéne tudnia a kaninak?

Meg elve, akkor mit zabálhat egy ilyen, mint a kérdező?



Tényleg kérdező, akkor mit kajálhatsz???

2022. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

Tök mindegy mi van, úgyis a férfi a hibás.


Puccos hely? Nem jó.

Nem tudja, hogy az egész menüsorról semmit se ehetsz? Figyelmetlen.


Nyilván ha nem puccos hely lenne, csak egy sima vendéglő, az se lenne jó.

Nektek mégis mi a f@szom jó??

2022. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

8. Na ez az!


De a kocsis kérdéseknél is. Ha nincs az a baj. Ha van és drága az a baj. Ha van és valami fos, az is baj. Ha hiteles az is baj. Ha örökölted az is baj.


De volt itt olyan is, hogy az is baj, ha van a srácnak lakása, mert oda nem megy nő, mert az nem az övé, és majd váláskor nem kap belőle.

2022. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

"Olyan lelkes, nem akarom elvenni a kedvét" = Akkor nyugodtan egyél meg minden olyan kaját amitől feldagadsz stb.


Ha randi akkor az kettotokrol szól, nem csak róla.

Különben még csak első randi, de te már meg akarsz felelni és inkább magad veszélyeztetnéd vagy mi a fr@nc?

Amugy gondolom ha (előbb) szóltok akkor biztos, hogy tudnak készíteni olyan ételt amitől nem puffadsz fel.

De hogy ennyire ki vagy akadva és ennyire be akarsz vágógni kész tragédia. 🤦‍♀️

2022. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

"Akkor kapnátok mirelit pizzát, anyu konyhájában, megmikrózva."


A kettő közt nincs semmi?

2022. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

KIZÁRT, hogy valaki egy menő étteremben nem talál magának kaját.


Mire vagy allergiás? A vízre, vagy a levegőre?

2022. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!