Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar egy plus size lányon, az hogyha vannak barnás elszíneződések a combján?

Figyelt kérdés

Nem, nem gombával van szó. Csupán egy plus size lányról, akinek nyáron összedörzsölődött a combja és a seb helyén sötétbarnás lett a bőr.Ez mennyire zavar bennetek főleg szex közben?

Válaszokat nagyon várom.



2022. dec. 16. 12:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, volt ilyen barátnőm, akinek ki volt dörzsölődve a combja.
2022. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
21%

Phfújjjjjjjj!

Most ebédelek muszáj ilyen kérdésekkel a nőket provokálni?

2022. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
25%
Semennyire, mert hozzám sem szólok dagadtakhoz. Lehet tőlem bármi a combján, még ruhában sem nézek rá.
2022. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%

Nem unjátok még ezt a plus size marhaságot? Nevezzük már nevén a gyereket. Dagadt és kész.


Férfira érdekes módon soha nem hallottam még ezt a plus size kifejezést. Ott sima lekövérezés, ledagadtohás megy. Akkor a nőknél miért kell köntörfalazni?

2022. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
32%
Mangalicák füstölve kötözve a finomak.
2022. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%
Az a kis barnasag egyáltalan nem zavar. Már onnantól nem nezem tovább, hogy kövér.
2022. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%
Fogyjon le. És megvan oldva.
2022. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
29%
Plus size arányosan kövér, nem Mama June.
2022. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Ezeket miért nem írjátok be azoknak a fasziknak, akik dagadtak, de vékony, formás nőt akarnak? Tiszteletre méltó lenne, ha ott is lenyomnátok ugyanezt.
2022. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
28%

Az nem amiatt van, hanem amiatt, mert a cukrod magas, tulternelodik az inzulin, es emiatt a nyakadnál, meg a combod kozott el van szinezodve a bőr!

Én is telt alkatu vagyok, mert hormon problémaim vannak, viszont ez nem gátol abban, hogy egeszsegesen étkezzek, sportoljak, emiatt nincs elszineződés.


#2,3,4,5,6,7

De ti ugye jól neztek ki? Hibátlanul! És gazdagok is vagytok, ugye!? Neked a tulsuly a taszito,

Nekem pl a csóróság. Kinek mi!

2022. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!