Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tart egy 'situationship'?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart egy 'situationship'?

Figyelt kérdés

Már több mint egy hónapja találkozgatok az illetővel (25f). Már le is feküdtünk. Legutoljára egy karácsonyi bulin találkoztunk a közös munkahelyünkön, és ott néha-néha észrevehető volt külső szemmel, hogy van köztünk valami.

Én nem tudom, hogy ő ki nekem, de szeretném a páromnak nevezni. Szerintetek mikor lesz vége ennek a 'situationship-nek'?

21l



2022. dec. 19. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan rákérdezel, hogy mi a célja.
2022. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Hát... mondjuk ha előbb megismernéd, utána megszeretnétek egymást, és utána feküdnétek le, nem pedig fordított sorrendben, akkor nem lennének ilyen problémák.

Nem mellékesen: most komoly, hogy a lábadat már széttetted, de őszintén egy kérdést nem tudsz feltenni neki?

Egyébként meg tanulj meg magyarul, kérlek!

2022. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es, kérlek ne haragudj, de ezt a kifejezést magyarul csak úgy tudnám megfogalmazni, hogy 'randizgatás és járás közti átmenet', így angolul rövidebbnek találtam.

A szeretkezéshez pedig nem feltétlen kell szerelem (persze úgy még jobb lenne), elég hozzá vonzalom, bizalom, és persze ismerettség (ami a mi esetünkben 1 hónap ismerettség, 1 hónap randizás). Azért is vagyok kíváncsi erre, hogy meddig tart ez a helyzet, mert egy idő után rá szeretnék kérdezni, hogy mi most így mit csinálunk, viszont nem szeretném őt elijeszteni sem...

2022. dec. 19. 14:05
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem a párod, és nem is akar az lenni.

Amúgy tényleg tanulj meg magyarul, mert ez így elég gáz.

2022. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"'randizgatás és járás közti átmenet', "


Ó, szóval nem randiztok, nem is járok. Néha megdug. Ilyen egyszerű.

2022. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálam a semmi és a járás közti átmenet a randizgatás. A randikorszak után egyből jön a járás, hisz az a következő lépcső. Nincs köztes szürke zóna. Ha ti szoktatok randizni, akkor randikorszak van. Akkor léptek ezen túl, mikor megfogalmazzátok, hogy többet akartok. Ha nem randiztok, csak amolyan barátság extrákkal, tehát dugás és olykor egyéb program, az még csak nem is randikorszak, hanem egy telejesen másik program, aminek nem a járás a következő szintje. Aminek gyakorlatilag nincs következő szintje.
2022. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

"A szeretkezéshez pedig nem feltétlen kell szerelem."


He?

2022. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Elárulom, hogy a szádat nemcsak orális kényeztetésre tudod használni, hanem beszélgetésre is. Ajánlom, hogy próbáld ki, nagyon jó dolog!
2022. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha 1 hónap után a srác nem hozta fel soha, akkor ebből már nem is nagyon lesz több, mint alkalmi összejárás. Ami most is van.
2022. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Következő kérdésed: "jogosan vagyok féltékeny, ha a párom lefeküdt másokkal amikor még nem jártunk, de randizunk párszor?"
2022. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!