Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek elmúlhatnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek elmúlhatnak az érzései pár nap alatt egy konfliktus után?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt sülve-főve heti 6 napot. Eddig minden tökéletes volt, de most volt egy szerintem komolytalan konfliktusunk (ő generálta a viselkedésével és én konfliktusnak sem nevezem mert szerintem röhej az egész, szex témával kapcsolatos), ami után azt mondta, hogy a szerelme irántam alább hagyott. Egy nappal később, hogy elmúlt és hogy nem tud már rám úgy nézni és mosolyogni, mert nem jönnek az érzések, valami megváltozott benne, amik eddig benne voltak.... 🙄 Eddig minden nap azt mondta, hogy életem szerelme vagy és veled szeretnék élni. Most meg ez. Most én gondolom csak azt, ha valaki komolyan érez és kötődik az nem múlik el 5 nap alatt és elvileg, ha akarná bármilyen problémát meg lehetne beszélni? Aztán tegnap elkezdte, hogy meggondolta magát, már nem akar kapcsolatot. Meg amúgy is mások az igényeink egy párkapcsolatban, mert ő nem akar házasságot, sem gyereket. Eddig ezt sem mondta, pedig érintettük a témát már régebben... 🙄 Meg hogy meg szeretné előzni a további konfliktusokat is, ezért akar szakítani velem... Merthogy a jövőben biztos nagyobb problémáink lennének.... 🙄 Én teljesen ledöbbentem. Ez ilyen menekülésféle dolog? Vagy soha nem is szeretett?

2022. dec. 20. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem szeretett igazán, mély érzések nem múlnak így el.
2022. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
1 hétig tart a szerelem. Örülj, hogy ilyen hamar megszabadultál.
2022. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

"Hogyan néz ki a love bombing, a szerelmi bombázás?

Fontos megérteni, hogy a szép szavak, a virágok és a romantikus gesztusok mögött nincsenek valódi szerelmes érzések, ezek csupán eszközök a cél eléréséhez: hogy a tökéletes kép utolsó kirakós darabkáját is megszerezzék, azaz egy mutatós „társat”. Akik ebben részesülnek, általában csak utólag döbbennek rá, mi történt velük.


Intenzív érzések és gyors tempó jellemzi a szerelmi bombázást, ami magával sodorja az áldozatot. Megrészegítő egy olyan ember figyelmét élvezni, aki vicces és vonzó, aki láthatóan odáig van érted, felnéz rád, és veled akarja tölteni minden idejét. Bókokkal, dicsérettel, ajándékokkal és figyelemmel támad ez a romantikus terrorista: hirtelen feltűnik a színen, felfordulást kelt, majd távozik, másra hagyva az összetört szív darabkáinak felszedegetését.


Általában ideális partnernek mutatják magukat, az érzelmileg sérülékeny állapotban lévőket kifejezetten előnyben részesítik. Hamar és nagyot ugranak az elköteleződés fokozataiban, melybe magukkal rántják a másikat is. Valódi arcukat akkor fedik fel, amikor a másik már teljesen rájuk bízta magát. Az elején nagyon intenzíven kell nekik a másik, aztán nagyon intenzíven képesek utálni is őt, hirtelen váltva."

2022. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki a férfi?
2022. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szex miatti konfliktus nem komolytalan. Mi volt az?
2022. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fellangolas lehetett a részéről, vagy egyáltalán nem is szeretett és most nem menekül, hanem szépen lepattint.
2022. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Dugni akart veled. Megvolt párszor a dolog, most már nem vagy érdekes neki, nem kellenek a nagy szavak a lángoló szerelemről. Most meg már csak szabadulna tőled, ezért keresi a béna kifogásokat.
2022. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
A "párod" ott sem volt soha. Gábor te vagy az?
2022. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk nem artana tudni, hogy konkretan mi tortent, mert igy csak talalgatni lehet. Leirnad, hogy mi volt a konfliktus targya?
2022. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!