Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem valakivel.

Ö 10 év idösebb nálam...

Egy szegenyebb orszagbol szarmazik,10 éve el itt.

Van egy 17 éves fia akit folyamatosan támogat anyagilag .

Egy kisebb lakast berel ( még nem voltam nála) autója is van ( nem tudom milyen )


Tehát a lényeg: az ismerkedes úgy kezdödött hogy Facebookon megismertük egymást, beszélgetünk majd nálam találkoztunk mert can egy 3 éves kisfiam akivel nem igazan tudok elmenni sehova (hiperaktív)

Ezért egyik este mikor a kicsi elaludt atjött. Hozott egy üveg bort és egy csokit.


Második randi ismét nálam, 2 üveg bor. ( itt aludt ,szex is volt )


Harmadik randi 2 üveg bor.


En is mindig veszek dolgokat amiket szeret. Happy Day üditö ,egy uveg bor ,nyilván etellel is megkinalom.

Abszolút nem sajnálom senkitöl, barkinek segítek ha kell,nem vagyok zsugori csak úgy érzem, amit ö nyujt egyenlőre az nagyon kevés.

Azaltal hogy eddig csak hezköznap ( dolgozik) estenkent találkoztunk es mindig nálam, itthon a lakasban ugymond rengeteget sporol rajtam. Sw mozi ,se etterem se semmi ....

Most megbeszéltük hogy együtt toltjuk a karácsonyt, nyilván fözök ,fat vettem stb.

Nekem ez az egész 500 euromba került + az ajandekok a gyereknek .( külföldön élünk)


Nem hiszem hogy csoro mert markas dolgai vannak, ami nyilván nem jelent semmit de az egész megjelenese nem azt sugarozza hogy egy senkihazi csoro gyerek lenne .


42 éves, 10 éve el Ausztriaban es jó munkahelye van .

Sajnos nem tudom magyarul Technische Bauingenieur, Konstrukteur. Tehát ül egy irodaban es különfele dolgokat ( most éppen gepeket motorokat) szerkeszt.


Úgy érzem hogy komolyan gondolja..

De akkor rajtam akar sporolni?

Vagy manapsag ez normális?


2 üveg bor 30 Euro.

Kicsit többet erdemlek azt hiszem ...

Egy csokor virag, ekszerek ?

Inkabb ekszerekre vagyom.. .egy aranygyürü Kb 200 Euro..abba azert csak nem halna bele.


A fizeteset 2000-2500 Euro nettora saccolom

Nem vagyok aranyaso de jol esik ha egy férfi udvarol / kimutatja hogy fontos vagyok a számára.

Mi a " normális " ? Mennyit illik költeni egy nöre ?



2022. dec. 23. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 A kérdező kommentje:

* mennyit költsön......

A telefonom atirta

2022. dec. 23. 08:48
 2/145 anonim ***** válasza:
94%
Alig ismeritek egymast de gyurut vegyen? Xdd
2022. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 anonim ***** válasza:
96%
Ennél mindenképp többet költsön. Te rontottad el, hogy gyakorlatilag terülj-terülj nálad, mindig, étel-ital, és nincs elvárásod felé. Elfőzőcskézel neki otthon úgy, hogy se mozi, se színház, se kirándulás. Te rontottad ezt el, ne haragudj. Ő ebben nyilván kényelmesen elvan.
2022. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 A kérdező kommentje:
A gyürü csak egy példa volt.
2022. dec. 23. 09:15
 5/145 anonim ***** válasza:
41%
Ne hülyéskedj! A pénzes dolgoknak még egyáltalán nincs itt az ideje. Nagy kérdés persze, hogy mit vársz a kapcsolattól.
2022. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/145 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolatot szeretnek,de azt hiszem a 3.valaszadonak van igaza

Az lenne a normális ha elvinne minket kirandulni, varosnezes, viragot venne, kisebb-nagyobb dolgokat.


De ö tök jol elvan így hogy en mindent megveszek,ö meg eljön es jol erzi magát.

Szinte semmibe sem kerülök neki.

2022. dec. 23. 09:28
 7/145 anonim ***** válasza:
86%

3-as vagyok. Szerintem teljesen egyértelmű a helyzet. Kényelmes, olcsó. van lakás, kaja, szex, viszonzás nulla.

Akkor ne tedd ezeket! Legközelebb ne nálad találkozzatok, hanem mondd neki, hogy kinéztél egy filmet, ott találkozzatok a moziban! Aztán elvihet vacsorázni.

2022. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom megtenni mert nincs senki aki vigyazna a gyerekre .

Kíváncsi leszek holnap hogy allit be ,elvegre én 3 fogasos menüt krszitek plusz sütiket es 2 nap velünk lesz. Ha beallit üres kézzel vsgy egy üveg borral, az azért már kvara kihasznalas.

Igaz tegnap kérdezte hogy vegyen -e valamit ( kaját) de mondtam hogy en mar bevssaroltam. Majdnem 300 eurot hagytam a boltban ( ezt nem mondtam neki )

Kíváncsi leszek hogyan fog eljönni.

Azért a gyereknek hozhatna valami ajandekot, meg rám is gondolnia kellene. Ha nem is ekszert de külföldi viszonylqtban 100 eurot el kellene költenie ránk. Legalábbis illene

2022. dec. 23. 09:42
 9/145 A kérdező kommentje:

Ja es azt is hozzá teszem hogy Ausztriaban decemberben mindenki duplan kap fizetest . Tehát ebben a honapban 4000 Es 5000 Euro között lehetett a fizetese.

Akkor azért havi 2 millaval nem egy egyedülálló anyán kellene elösködni....

2022. dec. 23. 09:47
 10/145 anonim ***** válasza:
68%

Így van. Hapsikámnak nem egy egyedülálló anyán kéne élősködnie.

Ha nincs gyerekfelügyeletre senkid, akkor közös program, gyerekkel, karácsonykor. Gondolom nem enni és feküdni akar nálad 2 napig - vagy de?


Ha nem visz nektek valami értékelhető ajándékot, én átgondolnám, mire is vagyok tartva ebben a kapcsolatban.

2022. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!