Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezelitek azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt, ha valaki az első randi után pár nappal szerelmet vallott Nektek (és ez az érzés „még” nem kölcsönös)?

Figyelt kérdés

2022. dec. 25. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Red flag.
2022. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen esetben kb mindig ugyan az történik.. Az illető annyira kivan, hogy az első fatuskóba képes lenne beleszeretni amelyik kedvesen szól hozzá. Mármint remélem érthető, hogy mire gondolok. Szóval az illető nem a te személyedbe, hanem a szeretet személy hiányába szeret bele és ezt ráakasztja az első olyan emberre akire rátudja.


Igaza van az elsőnek, hogy ez rad flag. Ritkán lehet ennek jó vége. Megkérdőjelezhető a mentális állapota is az illetőnek.

2022. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gáz és kétségbeesett. Én 2-3 hónap után szoktam szerelmet vallani.
2022. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Én őszintén kezelném, elmondanám, hogy bennem ilyen érzések kialakulásához több idő kell, úgy érzem, még nem is ismerjük egymást, és számomra furcsa, hogy ő már így beleélte magát.
2022. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Igen, leírtam Neki őszintén, hogy nálam ez nem így megy, erre a válasza az volt, hogy nem baj és, hogy több időt szeretne velem tölteni. Ezt már az elején leszögeztem, hogy nem akarok elsietni semmit, plusz a hétvégeimet nem csak találkozásokkal szeretném tölteni.


Édesburgi, hát nekem is ez fordult meg a fejemben, bár azonos időben (3-4 hónapja) szakítottunk mindketten az előző partnerünkkel hasonló indok miatt. Ezért furcsálnám azt, hogy vki ez idő alatt annyira „kiéhezett” legyen.


A másik, hogy nem akarom megbántani, de a legnagyobb red flag talán az, hogy elmondtam h nem vagyok könnyű eset, és hogy most még oké, a „bájos” oldalamat látta, de az ördög nem alszik. Erre csak legyintett, hogy ezek a dolgok nem zavarnák (aha, ezelőtti delikvensek is ezzel jöttek, aztán nem lett jó vége egyiknek sem).

2022. dec. 25. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Meghatódok(kicsit meg is rettenek), és mondom, hogy én még nem érzem, de kötődöm hozzá, szeretek vele lenni, és majd alakul:)


Egyébként aki nem érzi/tudja, hogy akkor kell mondani, mikor viszonzott a dolog, azzal komoly bajok szoktak lenni, és nem alkalmas kapcsolatra.

2022. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az elején általában a letöbben azt mondják amit a másik hallani akar.


Igen az tény, hogy 3-4 hónap nem sok idő, de szerintem ettől még az illető lehet kapcsolat függő vagy valami mentális probléma nála amiért érzelmileg kivan, Az is lehet, hogy csak az exét akarja így erőltetetten elfelejteni. A valósában van nagyon erős szimpátia és vonzalom, de nincs igazán szerelem első randi után pár nappal mint a filmekben. A valós szerelemhez több kell ettől, ismerned kell a másikat és megkedvelni a személyiségét, szeretni őt, mint egy embert. Tehát mindenféle értelemben fura, hogy valaki ilyet tesz és megkérdőjelezhető. Egyébként, ha lenne esze akkor sem vallana szerelmet, ha még ezt is érzi, mert ez ijesztő lehet még azok számára is akik esetleg szimpatizálnak velünk.


Mire gondolunk, hogy nem vagy könnyű eset?


Az is meglehet, hogy azért mondta ezt, hogy hamarabb lefeküdj vele.

2022. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Néha előfordul látom a nőkön, hogy hamar szerelembe esnek belém. Már az első randin iszonyatosan akarja a csókot, valamikor az 1-2-3. randin a szexet is, pedig még alig ismerjük egymást. Azt látom, hogy szinte már nem is hibázhatok, annyira bejövök neki. Az a baj, hogy ilyenkor nem érzem az egyensúlyt köztünk, valahogy túlságosan elbillen az egyensúly és nem érzem, hogy a nőért küzdeni kellene és ilyenkor már nem is tudom komolyan venni az egészet. Nekem is jó érzés egy kis bizonytalanság, agyalni azon, hogy vajon a másik is akar-e tőlem valamit, tetszem-e neki, ahogy megismer belülről úgy dönt jobban rólam. Ha ez nincs, akkor nem szokott komolyabban érdekelni a nő, nem akarok küzdeni érte.


Bár a nők nem szoktak szó szerint szerelmet vallani nekem, de előfordul ismerkedéskor (évente egy-két ilyen eset van), hogy lényegében csak nem mondják ki a dolgot. Sok tud lenni.

2022. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha régebb óta ismerjük egymást, csak addig nem randiztunk, akkor normális. Ha valami társkeresős idegen, akkor red flag. Gondolom, esetedben az utóbbiról van szó.
2022. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek
2022. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!