Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon kedvelem a srácot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedvelem a srácot, de nem vagyok belé szerelmes. őt magát pedig egyáltalán nem is tartom vonzónak. kialakulhat ebből szerelem?

Figyelt kérdés

csupán 4x találkoztunk, bár ő már kijenetette , hogy szeret , hogy valami érdekeset érez irántam és szeret, hiányol.

én azonban nem érzek mást, mint egy nagyon erős jellegű kedvelest. ( ami oka lehet az, hogy nem merek szerelembe esni, félek a csalódástól és csak gátakat keresek azzal, hogy csúnyának akarom látni őt)


2022. dec. 27. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem néz ki elég jól. Ennyire egyszerű.
2022. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"mi oka lehet az, hogy nem merek szerelembe esni, félek a csalódástól és csak gátakat keresek azzal, hogy csúnyának akarom látni őt"


Ha kifejezetten taszít akkor hagyd békén az ő érdekében is!


De ha csak bizonytalan vagy, akkor mit veszíthetsz?

2022. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok


"őt magát pedig egyáltalán nem is tartom vonzónak. kialakulhat ebből szerelem?"


Ez azért elég nagy ellentmondás, amire a válasz egyértelműen: NEM!

2022. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogyha nem érzel vonzalmat akkor valószínűleg a szex sem lesz oké. Így, ha még bele is vágtok a dologba valószínűsíthető, hogy nem leszel teljesen boldog és szét fogtok menni.


"de nem vagyok belé szerelmes"



Ha csak ennyi lenne akkor azt mondanám, hogy vágj bele, de a vonzalom hiánya sajnos nagy baj. Igazából a kérdés az, hogy a szexet el tudnád-e vele képzelni és mint ember vonzónak látod-e. Mert, ha nem akkor ne vágj bele.

2022. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
olyan téren nincs gond. mármint kisfiús, amit kedvelek is, mivel elég domináns vagyok. tehát lehetek a mommyja , nincs ezzel gond. de vonzónak önmagában nem éppen tartom.
2022. dec. 27. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan! Mit veszíthetsz?
2022. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem kicsit olyan, hogy kiírok egy kérdést mert amúgy össze akarok jönni vele, csak félek más mit fog mindani.
2022. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy “kisfiús”?
2022. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát kisfiús az arca, vékony és 5centivel alacsonyabb mint én,sőt még fiatalabb is 1 évvel. de mondom hogy ez a része tetszik, izgat is ami azt illeti. a gond inkább csak ott van, hogy értelmetlen gátakat nyitok felé. de a szerelem kialakul , nem?
2022. dec. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!