Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rögtön tudtad, hogy ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rögtön tudtad, hogy ő az igazi, vagy idővel alakult?

Figyelt kérdés

Szerinted lehet ezt érezni az első randin? Vagy kb hasonló érzéseid voltak az elején iránta, mint más iránt, tehát semmi különös egy alapvető szimpátián kívül, és csak a sokadik randin érezted, hogy ebből jó kapcsolat lesz?

Mi volt a jel, honnan tudtad?



2022. dec. 30. 19:44
A kérdező szavazást indított:
Rögtön éreztem, hogy ő lesz a párom (1. randi vagy előtte)
Nem voltam annyira biztos benne, de jobban bejött, mint mások korábban/akikkel akkoriban ismerkedtem
Elsőre nem éreztem többet, csak hogy szimpatikus és idővel alakult több
Egyéb
17 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Főleg akkor érdekelne a tapasztalatotok, ha egyszerre több emberrel ismerkedtetek pl. online, vagy csak egy adott időszakban mással is randiztatok, de még nem volt szex meg komolyabb dolgok,de élőben már találkoztatok.
2022. dec. 30. 19:47
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Az első kúrás után tudtam, hogy Ő lesz az, akiért évekig sírni fogok.
2022. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg tudtam, csak kövér volt. Azt hittem, találok jobbat. Mikor megtudtam, hogy őt kellett volna választanom, már késő volt, hiába könyörögtem magam vissza kétszer, lekoptatott, mondván, egy esélyem volt. :D Ez van, így jártam. Meg is érdemlem.
2022. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első ránézésre tudtam hogy ő lesz a férjem.

Csak azt nem, hogy ahhoz még sok évnek el kell telnie.

2022. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudtam. Kollégák voltunk, ő nős volt, én férjnél voltam. Aztán valahogy megtörtént. A többi történelem...

N

2022. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!