Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi azért nem ír első randi után, mert úgy érzi, a lánynak nem jött be?

Figyelt kérdés
Van egy férfi (30), akivel tinderen, majd instán néhány napon át cseteltünk, írta hogy úgy érzi nagyon hasonlítunk és nagyon nagy az összhang köztünk stb., majd elhívott randizni, elutazott hozzám (1 órás út vonattal), sétáltunk és beültünk egy étterembe vacsorázni. Felajánlottam, hogy fizetem a részem, de nem engedte. Elég jól elbeszélgettünk, de azért voltak kisebb szünetek a beszélgetésben, amit nem tudom, ő kínosan élt-e meg. Érzéseket nem mutatott egyáltalán, viszont beszéltünk róla sokat, hogy ő racionális típus és nehezen mutat ki bármilyen érzelmet is bárkinek is. Elköszönésnél olyan felemás érzéseim voltak, elképzelhető, hogy meg akart csókolni, de nem biztos. Kérdezgette a randin, mi a véleményem róla, és pozitív dolgokat mondtam, illetve ő is azokat mondott rólam, azt mondta, így képzelt el. Viszont mégsem írt azóta. Este ment haza, és azóta már valószínű alszik (mondta h ma már csak alvás lesz). Nem tudom, mi a probléma... Néhány különbségre fény derült, de nem eget rengető különbségek, sokkal több közös dolog került elő, amiben hasonlítunk. Az jutott eszembe, hogy lehet azért nem ír, mert úgy érzi, nem jött be nekem...mivel tudja hogy előtte elég sok tinderes randim volt, és egyik srác sem tetszett végül első randi után. Nem tudom, írjak-e neki, ha holnap sem ír.
2022. dec. 30. 21:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem írj neki! Mit veszíthetsz? Régebben nekem is volt hasonló szituáció. Első randi után hazamentünk, és mindketten úgy éreztük, hogy nem tetszettünk a másiknak. Persze gyorsan kiderült, hogy nem ez az igazság, utána 7 évig voltunk együtt.
2022. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen is. Majd alszik rá egyet
2022. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért holnap? 11 sincs, írj neki most!
2022. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!