Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi 2 napja nem nézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi 2 napja nem nézi meg az üzenetemet az nagyon gáz? Nem érdeklem? 1x randiztunk. Első randin volt szex. Azt mondta hogy őt is érdekli kapcsolat..

Figyelt kérdés
Túl sokat nem beszéltünk de 2 napja egyáltalán nem ír. Az üzenetemet nem olvasta. Beszéltünk meg találkozót pár nappal ezelőttre de közbejöttek neki dolgok.. Elvileg én is tetszek neki. Miért nem nézi meg az üzenetemet? Ennyire elfoglalt lenne?
2023. jan. 5. 20:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%
Lehet tortent valami, de fura. En kivarnek.
2023. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%

Na most, vagy van más a képben, vagy valóban elfoglalt...


Tapasztalatból írom, ha nem érdekled a srácot, az gyorsan kiderül, ugyanis egyszer csak felszívódik.


Én ezt tapasztaltam, de remélem, esetedben nem így lesz. Vagy ha igen, akkor jön majd más :)

2023. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%
Ha elérhetőnek mutatja, akkor felejtős.
2023. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
79%
Talán kár volt annyira elkapkodni a szexet...
2023. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
28%
Első randit nyilvános helyen szokták óvatosságból... ott szexeltetek?
2023. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
3as: nem látszik Messengeren hogy elérhető e vagy nem. Gondolom kikapcsolta korábban (mivel nem látszódott eddig sem) hogy ne lehessen látni.
2023. jan. 5. 20:26
 7/47 A kérdező kommentje:
5ös: nem nyilvánosan szexeltünk
2023. jan. 5. 20:26
 8/47 anonim ***** válasza:
80%

Jól van az neked első randin megdug@tt@d magad, mit vártál?

Megkapta amit akart, ilyen egyszerű.

2023. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
92%

Amelyik pasit érdekled, az keres. Bármi van, keresni fog.


Őt nem érdekled. Sajnálom.

2023. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán hozod lázba szerintem,akit érdekelsz,az tesz érted,keres, érdeklődik.

Kivéve persze ha valamiféle komoly baj adódott vele /körülötte (pl.:betegség) , illetve ha folyamatosan készenlétben kell állnia,amikor dolgozik,mert olyan a munkaköre.

Minden egyéb csak körítés...

2023. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!