Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még normális férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy már nagyon ritka az ha egy pasi nem drogozik,iszik és agyilag is rendben van és jól néz ki,mert ha mégis ez a három dolog oké akkor ott van az,hogy beképzelt és bunkó..Nyáron találtam egy majdnem tökéleteset..Minden oké lett volna vele de kiderült,hogy csak ki akar használni mert nője volt.Vannak még kedves,okos,nem bunkó és jó képű pasik a földön?Vagy túl sokat várok el?Inkább egy lepukkant pasival járjak minthogy ne legyen?
2008. dec. 26. 19:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elnézést.Azt normálisnak szerettem volna írni csak kapkodtam:(
2008. dec. 26. 19:03
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek ilyen pasik...én is ilyen vagyok. Csak az a legnagyobb helyzet, hogy ezért manapság nem elismerést kapok, hanem simán csak hülyének néznek.

Nem vagyok ronda, a munkámban sikeres vagyok, nem vagyok befordult, de soha nem értékelték úgy az érzelmeimet, ahogyan azt megérdemeltem volna. Szóval nyugi, vagyunk még, csak nagyítóval kell keresni.

2008. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
persze h létezik.de ezt te is tudod,csak mindenki szereti sajnáltatni magát néha
2008. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Akkor valaki meglephetne egy olyan nagyítóval.

Nem sajnáltatom magam ezt én így gondolom.Ha sajnáltatnám magam egészen máshogy fogalmaztam volna meg a kérdésemet.Nem szorulok sajnálatra.

2008. dec. 26. 19:17
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
akkor nem léteznek.vagy milyen választ vársz erre? őszintén érdekel
2008. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Igen,léteznek!Csak hát a csajok elég válogatósak (tisztelet a kivételnek)A legtöbb az hiszi,hogy ő szép és tökéletes.Ezt már nagyon sokadszor tapasztaltam.Sokan elgondolkodhatnak ezen...

Igazán már nem is tudom mit vár el egy nő a férfitól.Eléggé kifordultatok csajok!Ezzel nem akarok senkit bántani,csak nézzen magába mindenki egy kicsit.Az első válaszolóval azonos a gondolatom.


Az se érdekel,ha lepontoztok.

2008. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem inkább tarts önvizsgálatot, és végy vissza a feminizmusodból!

Mert a férfiak számára normális nők léteznek??

És amúgy nő vagyok én is, csak az eldogadóbb fajtából.

2008. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Például olyan választ mint az első válaszoló írt.
2008. dec. 26. 19:29
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok femminista,önvizsgálatra jelenleg nem szorulok.Elfogadóbb vagy?Neked megfelel akkor egy drogos piás,asszonyverős férfi?Nem érzed,hogy kicsivel jobbat érdemelsz?Vagy éppen kifogtál egyet.Hidd el volt már benne részem,hogy milyen egy ilyen férfivel élni.Jobbat érdemlek.
2008. dec. 26. 19:33
 10/23 anonim ***** válasza:
98%
Ajjaj, de még mennyire, hogy léteznek. Barátom (nem nő vagyok): harmincas, többdiplomás, ritkán iszik (többnyire nógatni kell), kocsija, kertes háza van és fiatalkorában címlapokon is szerepelt (modellkedett egyébként). Társaságban nem az a középpont típus de mikor megszólal mindenkinek leesik az álla, olyan okos. Ha nekem mindebből csak a fele lenne meg amit leírtam - lehet harmada is elég lenne, a hetedik menyországban élnék. És mit kérdez tőlem pár napja: mondd, szerinted hova lettek a normális nők?
2008. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!