Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Kit választotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Kit választotok ilyen esetben? (18-30 korosztály)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tinderen ismerkedtek:

A opció: átlagos kinézetű magyar férfi

B opció: átlagos kinézetű külföldi férfi

Kit választotok? Miért?

Komoly párkapcsolat szempontjából kérdezem!



2023. jan. 8. 22:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Külföldi, ha anyanyelvi szinten beszél angolul. Mert az kell.
2023. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Magyar
2023. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Külföldön élek már pár éve, a párom is külföldi és bár vannak a nemzetiségéből fakadó vonzó vonásai (például, hogy olaszul tudunk beszélgetni, hogy az életének jelentős részét képviseli a kultúrája, ami mindig is szimpatikus volt), nem ezek a legfontosabb dolgok, amik miatt szeretek vele lenni. Egyszerűen így alakult.

Ha valami miatt szakítanánk, akkor ugyanúgy helyiekkel ismerkednék, de ha esetleg pont belefutok egy magyarba, aki beszéli az itteni nyelvet és ismeri a kultúrát, vagyis itt élne, nem zárnám ki a magyarsága miatt.

Annyit hadd tegyek hozzá, hogy a külföldiek között elképesztően nagy különbségek vannak (nyilván, hiszen annyi a közös vonásuk, hogy nem magyarok), és lehet, hogy valamelyikkel szívesen összejönne az adott illető, míg másnál túl nagy lenne a kulturális szakadék. Abban például biztos vagyok, hogy a legtöbb nő inkább ismerkedne egy holland férfival, mintsem egy szírrel.

26N

2023. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy te nem ismersz mást, de létezik a putridon túl is világ, baba.
2023. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Először is, nem szopok. Szóval mással kellene lenyűgöznöm. Másrészt saját lakásban élek, saját kis vállalkozásom van. Engem nem kell vinni sehova, nem leszek senkinek a csicskája. Ide is költözhet hozzám.


Engem ez a hányinger magyarkodás zavar, hogy acsarkodtok arra, akinek az élete semmilyen hatással nincs a tietekre.

2023. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4%
Undorító vagy. Ha ennyire gáz a magyar nép akkor koccanhatsz külföldi fórumokra.
2023. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert te vagy a gyakori elnöke, vagy ez a nagy pofa is a magyarkodás része?
2023. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

9 én is kaptam már meg ezt, h kiakarok törni azért jöttem össze osztrákkal😂. Aztán évek óta kinn dolgozom, külön élek és megvan mindenem. Egyszerűen így alakult, de nekem sose volt célom külföldit keresni.


Amúgy nem is értem az ilyen kérdéseknek mi értelme van egyáltalán? 🤦🏻‍♀️

N 30

2023. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

#12 szóval te is külföldit kerestél, aki cak németül beszél?

ha nem, akkor tanulj má meg értelmezni mert teljesen más a kettő istenem

2023. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk a mentalitás miatt lehet a külföldit választanám.

A magyar férfiak mentálitását inkább hagyjuk, tisztelet a kivételeknek. Persze erről inkább az itteni helyzet tehet és a nők is.

*

2023. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!