Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes elhívni valahova?

Figyelt kérdés
Munkahelyen kolléganővel (nem közvetlen házinyul kategória) gyakran szoktunk beszélni, én nekem nem közömbös már (érzelmi hullámvasúton is vagyok miatta már pár napja, jelenleg lent), és azon gondolkodom hogy elkéne e hívni valahová randizni, csak esetleg hova érdemes, meg ha kioffol utána akkor érdemes köszönésen kívűl max nagy ívbe kerülni, igaz?

2023. jan. 9. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttek vagytok?

Elhívod, igen-nem, köszi/pá.

Ennyi a dolog menete.

2023. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Miért vagy tőle érzelmi hullámvasúton?

Amúgy elsőre esetleg egy kávé, akár a munkahelyen belül?

2023. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig ez van kb ha olyan valakivel beszélek hosszú ideje és már nem közömbös nekem, alapból ez van sajnos.
2023. jan. 9. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmi vesztenivalód nincs azzal,ha bepróbálkozol nála.Udvariasan megkérdezed tőle,volna-e kedve meginni veled egy kávét,és igen, kezdetben akár a büfés ital is megteszi.Ez nem is annyira gáz,ha esetleg elutasítana,mondhatod,hogy te csak kollégaként szerettél volna beszélgetni vele szünetben.
2023. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!