Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves lány esetében ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány esetében ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Elhívtam a lányt "randizni", gondoltam, hogy oldaná a hangulatot, hogyha nem csak néznénk egymást így amikor felvettem kérdeztem, hogy nincs-e kedve elmenni kajálni, az volt erre a válasza, hogy igen van de neki egy olyan apukája van akinek el kell engednie őt ha ki akar menni a városból, engem ez már az elején nagyon elbizonytalanított mivel vajon más kérdésekben milyenek lehetnek a szülei? +Ha ennyire hozzájuk van nőve mennyire lehet önálló? Vagy csak én reagálom ezt túl?

2023. jan. 9. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

21 évesen ha engedély kell, az baj.

De ha csak tudni szeretne róla, az normális.

Kérdezd meg, hogy melyik a kettőből.

2023. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Hát.

Nem tudom ismernek e téged a szülei.

Ha velük él, tanul stb akkor simán lehet, hogy ez náluk szabály.

Az is lehet, hogy azt szeretné, hogy csak a városon belül maradjatok(gyalog is haza tud menni).

2023. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Te reagálod túl. Igaza van a lánynak és az apjának is. Nem is ismernek téged, és kitudja milyen helyre vinnéd. Mi van ha összevesztek, vagy olyat csinálsz, amivel megbántod és akkor hogy fog a lány hazajönni? Majd éjszaka hazabuszozik meg vonatozik mi? Aztán kitudja mi történik vele. Felejtős. Menj te hozzá és az ottani városba kajáljál. Ez a alap.
2023. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Első randin tényleg nem szerencsés utaztatni települések közt a lányt.


Persze ha nincs más opció helyben akkor sajnos tényleg ez van.


De azzal a szintű szülőtől függéssel akkor sem értek egyet hogy 21 évesen ennyire az apjáék véleménye határozzon meg mindent.

Szerintem ez két kérdést is felvet:

-akar-e az ember egy ennyire a szülei befolyása alatt álló lánnyal ismerkedni?

-vajon a szülei miért érzik szükségesnek ilyen rövidpórázon tartani a lányt? Talán rászolgált nagyon hülye döntésekkel a múltban?


Én 4 évig voltam egy olyan kapcsolatban amiben a szülőktől függött minden nap beosztása a lány életében, soha többet nem szeretnék ilyen lánnyal járni.

Egy ilyen kapcsolatban tulajdonképpen nem ketten hanem négyen vagytok...

2023. jan. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korom óta nem kértem/kérek engedélyt arra, hogy ide vagy oda menjek. Nem volt rá szükség, jó viszony volt/van a szüleimmel.


22 vagyok még anyummal élek az egyetem miatt, szerintem bolondnak is nézne.


Nem normális.

2023. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elmentünk utána, nem volt ezzel gond, csak számomra nagyon fura és elgondolkodtató helyzet állt elő, mivel én is kb. 15 éves korom óta azt se mondom a szüleimnek hova megyek, pedig ők is tudni szerettek volna mindenről régen csak mondtam, hogy az már az én dolgom és ha gond van úgyis szólok, ezáltal én úgymond így alakítottam a helyzetet.
2023. jan. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!