Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, beszállnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beszállnátok egy idegen autójába, ha felajánlja, hogy elvisz titeket?

Figyelt kérdés
Néha késő este amikor már aránylag kevesen vannak az utakon, és unatkozom akkor vezetek. Szórakozóhelyek, buszmegállók előtt szoktam látni lányokat, de eddig még nem mertem senkinek felajánlani, hogy elviszem, nehogy esetleg félreértsék. Egyedül élek, jó lenne beszélgetni velük, és feleslegesen se fogyna az üzemanyag.

2023. jan. 10. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
97%
Kizárt dolog. Ez veszélyes játék, sose lehet tudni, hogy mi a másik szándéka. Amúgy sem vágyom idegenek társaságára, ha nagy ritkán taxizom, akkor is csendben szeretek utazni.
2023. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
89%
Normalis vagy? Taxiba nem szivesen szallok, de neha “muszaj”, nem hogy idegen autojaba. Bolt-ozni szoktam, azonnal megy a screenshot a kocsi rendszamarol es a vezetorol a paromnak es anyamnak.
2023. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
97%
Esélytelen, egyszerűen túl kockázatos.
2023. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
15%
Hagyjuk már, ha jól néz ki a sofőr, még a faxába is beleültök, nemhogy a kocsiba!
2023. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
97%

Soha. Természetesen van olyan, hogy valaki szimplán jófej (esetleg így szeretne ismerkedni, ártatlanul) és ezért furikázna haza, de...


...egy emberrabló/gyilkos/erőszakoló/stb. is pont ilyennek játszaná meg magát, sajnos gyakran elég hihetően.


Ha egy kicsi esély is van rá, hogy nem szállok ki a kocsiból épségben, akkor köszönöm, inkább várok akár a szakadó esőben is egy taxira vagy buszra. (persze, ott is várhat rám egy baltásgyilkos, de ebből kiindulva bárhol lehet. Lényegesen kisebb rá az esély)

2023. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
13%
2 te beteg vagy
2023. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
82%

#6 12:22


Nem beteg, csak óvatos, és teljesen meg is értem.

2023. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

Egy 25 éves (de nem nézek ki 21-nél idősebbnek) srác vagyok, szerintem egyáltalán nem vagyok ijesztő.


2-es: Ez elég furcsa dolog, de felőlem fotózhatnál, hogyha ez megnyugtat.

2023. jan. 10. 12:28
 9/69 anonim ***** válasza:
91%
Persze, bárki kocsijába beszállok, akár megkötözve bekötött szemmel is, a csomagtartóban is utazok, nincs ennél természetesebb.
2023. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
71%
Ezerszer taxiztam már, mindig kedvesen elbeszélgetünk és ennyi. Egy idegenhez én se ülnék be, de azért paranoiások se legyünk már. 😅
2023. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!