Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, beszállnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, beszállnátok egy idegen autójába, ha felajánlja, hogy elvisz titeket?

Figyelt kérdés
Néha késő este amikor már aránylag kevesen vannak az utakon, és unatkozom akkor vezetek. Szórakozóhelyek, buszmegállók előtt szoktam látni lányokat, de eddig még nem mertem senkinek felajánlani, hogy elviszem, nehogy esetleg félreértsék. Egyedül élek, jó lenne beszélgetni velük, és feleslegesen se fogyna az üzemanyag.

2023. jan. 10. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
5%
Idegen autójába nem, de farkába bármikor beleülnek.
2023. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 Hellmano ***** válasza:
4%
Ez így gáz, ahogy te csinálod és eredményt se várj tőle...viszont segíthetek, hogy ne te akard, hogy beszálljon valaki, hanem ő. Nem kell kocsikázni sem csak megállsz valami forgalmasabb szórakozó hely környékén, ahol van bőven mozgás. Raksz valami komoly zenét a kocsiba és elzenélgetsz ott a kocsi mellett. (persze ne cigány zenét vagy valami mai nyálas autotune-os fost, hanem oldschool igazi zenét az ízlésedet rád bízom mit szeretsz, de szóljon is a zene megfelelően/igényesen minden ne csak rotyogjon, mert az röhejes, hanem leszedje a fejét a basszus, aki arra jár). Nos elzenélgetsz ott és várod, míg maguktól odamennek hozzád. Lesz, aki odamegy hidd el és ott eldumálgattok csoportban. Régebben nyaranta, mindig ezt csináltam és működött. Persze már kinőttem, de te most abban a korban vagy, hogy nyomasd ezt a stílust. (na jó nem mondom, hogy nyaranta nem csinálom párszor amúgy, mert ez nem lehet kinőni :D Oda jönnek a fiatalok srácok/csajok mindig azt hiszik valami fiatal figura vagyok azt közben 44 múltam, de volt hogy odajöttek azt 25-nek néztek jó ez volt a legextrémebb, de 30-ra lövik be a korom mindig. Tavaly odajött egy "idősebb" figura, hogy mit zenélgetek ott , mondom te tegezel engem? Mondja Miért ne? Mondom az idősebbnek add már meg a tiszteletet. Erre ő "Én 37 vagyok, kizárt, hogy nálam idősebb vagy" Mondom 44 , ja oké azt arrébb ment :D).
2023. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
89%

Mar hivtak hogy ferrariba uljek be.

De van tartasom.

Csak ugy nem ulok be , de beszelgetni szivesen bármikor elbeszelgetek egy kávé mellett például.

Először meg kell hoditson hogy beuljek hozzá.



De volt mar olyan amikor 17voltam (15evvel ezelőtt), szegény es stoppoltam egy masik varosba akartam menni, elég messzire.

Akinel ugy ereztem hogy lehet tobbet is akar annal megkérdeztem hova megy, majd mondtam hogy en nem oda.

Vegul vkihez beultem de vegig izgultam az uton es mindenféle rem tortenet eszembe jutott, szerencsere megerkeztem de soha tobbet egyedul nem mernek foleg most mar beluni vkihez.

2023. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
96%

A kedvesség maga nem. Ha pl. elejtem a bevásárlótáskám, szétgurul belőle a krumpli, és te segítesz összeszedni őket, akkor nagyon megköszönném.


Vagy ha megbotlom, elesek, és odajössz megkérdezni hogy minden oké-e. Vagy ha kiesik valami a zsebemből, és leszólítasz, hogy visszaadd. Vagy ha elhagyom a lakcímkártyám, te pedig leadod/elpostázod/megkeresel facsén. Vagy ha csak nyitva tartod nekem az ajtót magad mögött, vagy megdicséred a sálamat.


Ezek mind megtörténtek, máig emlékszem ezekre a pici pillanatokra, jól esik a szimpla emberség.


De az, hogy valaki kocsijába beülj, teljesen más. Onnantól kezdve egy beteg elme rád zárhatja az ajtót, elvihet bárhová (akár le is hajthat veled a hídról, ha olyanja van, de ez végképp extrém eset). Be leszel zárva, és ha Mucsaröcsögén hajít ki az éjszaka közepén, akkor vadászhatsz magadnak vonatot/buszt/egyéb közlekedési módot, már ha az állapotod megengedi.


Úgy képzeld el, hogy egy random kocsi megáll, amiben egy nálad sokkal nagyobb, erősebb (a férfiak átlagosan erősebbek a nőknél, könnyebben építetek izmot, nagyobb szívetek és tüdőtök van, tele vagytok tesztoszteronnal, soroljam?) meleg csávó ül (mert ugye te vonzódsz a nőkhöz, és nőket is kérdezel, emiatt a párhuzam miatt neki meg a te nemedhez kell vonzódnia). Természetesen simán lehet jófej, ártatlan és ártalmatlan, nem is akar tőled semmit, attól még össze leszel zárva egy olyan emberrel, akit nem ismersz. Az is benne van a pakliban, hogy megerőszakol, utána meg talán meg is öl, vagy "csak" zsarol.


Persze arra is van esély, hogy a jólelkű szamaritánus tényleg csak hazavisz egy kis beszélgetésért "cserébe", attól még ott lebeg az a pici "mi van, ha".

2023. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy szállnék
2023. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hogy nem. Te ezt komolyan gondolod?
2023. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
32%

Akkoriba divat volt felénk a stopal menni messzebbre , nem vartuk ki a buszt , olcsobban , hamarabb megerkeztunk es egyzserre tobben is beultunk egy kocsiba.

Az is jol jart aki elvitt, mert ö alapból oda ment volna, mi is jol jartunk mert hamarabb es olcsobban megérkeztünk.


Most mar nem lehet, nemis divat már csak Romániába, ott meg mindig vannak pld. Nagyvaradon akik pld. Kolozsvarra mennek.

2023. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
90%

"beszállnátok egy idegen autójába, ha felajánlja, hogy elvisz titeket?"


Csinos lány vagyok, többször is volt már ilyen, mert a férfiak tartás nélkül oda dobják magukat minden nőnek, persze minden alkalommal elutasítottam.

Te, mint férfi, és a többi undormány férfi kommentelő fel sem fogja milyen félelem van bennünk nőkben az agresszív férfiak miatt, minden egyes nap.

2023. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
100%

"Raksz valami komoly zenét a kocsiba és elzenélgetsz ott a kocsi mellett. Nos elzenélgetsz ott és várod, míg maguktól odamennek hozzád."


Hát én azt gondolnám ki ez a gyökér akinek szombat este az egyetlen szórakozása hogy magányosan bömbölteti a zenét valami roncsból és bámészkodik. Lehet még oda is mennék hogy halkítsd már le a hülye zenédet.

2023. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
75%

Én fordított helyzetben voltam egyszer. Taxis bevallotta, hogy először nem is akart volna felvenni.


Hajnali négy-öt körül hívott anyum egy kölcsön telefonról a reptérről, hogy otthon hagyta a mobilját, vigyem már gyorsan utána.


Egy hatalmas, forgalmas kereszteződésnél laktunk, szóval menetiránynak megfelelő helyen vártam a taxit, hogy ne kelljen forgolódnunk. Ez pont egy Meki mellett volt, és ezt el is mondtam a diszpécsernek, hogy véletlenül se álljon meg rossz helyen a taxi.


Na, hajnalok hajnalán fiatal lány a Mekinél taxit keres. Meg is értem, hogy rossz gondolata támadt, mert - ismeretlenül - lehettem volna másmilyen állapotban is :D

2023. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!