Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi alapján döntesz első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntesz első randi után legyen-e folytatás?

Figyelt kérdés

Háttér: online társkeresőről vagy a való életben nemrég megismert emberekkel randizol. Tehát beszélgettetek valamennyit már, az alapján kedves, értelmes embernek tűnik. De nincs közös ismerős, nem ismered hosszú ideje, hogy valóban tudd, milyen ember, mik a céljai.


Magától értetődőnek tűnik a válasz, hogy persze szimpátia, meg vonzalom, meg közös értékrend alapján...

De nem feltétlenül billenti semmi egyértelműen valamelyik irányba a mérleget. Illetve nagyon óvatosan tudok csak első találkozáskor puhatolózni bizonyos témákban, amiből nem derül ki egyértelműen hogy működne-e. Nem, nem az anyagiakról beszélek, hanem pl hogy mennyire gondolja komolyan, mennyire szexista, a tervei, amikről mesél, azok tűzön-vízen keresztül az elsők neki, vagy rugalmas a közös terveket illetően, mikor akar gyereket stb. Ezek általában olyan dolgok, amik kapcsolatban kerülnek elő. De én szeretném nagyjából tudni ezekhez a hozzáállását és persze szívesen megosztom az enyémet is. Ha nem illik össze, akkor ne pazaroljuk az időnket egymással.

Szóval hogyan hozzátok fel ezeket, hogy ne letámadás meg interjú érzés legyen belőle?


Mi segít dönteni több ilyen lényegében ismeretlen ember között, hogy melyikkel való ismerkedésbe teszel több energiát?

Illetve hanyadik randi után döntesz? Randizol párhuzamosan több emberrel?



2023. jan. 10. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el, csak a kérdésre válaszolok: tetszett-e vagy sem😀Megvannak-e benne azok a tulajdonságok elsőre, amik számomra vonzóvá teszik. Pl. értelmes, humoros, udvarias, külsőre vonzó meg ilyenek.
2023. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És ha több, külsőre hasonló mértékben vonzó, értelmes emberről van szó? Mi alapján döntesz közöttük?


Érdemes elolvasni a kifejtést is. Bocsi, ha hosszúra sikeredett, de vannak benne fontos dolgok. Köszi ha elolvasod és válaszolsz!

2023. jan. 10. 17:27
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
#2 apróbb jelek is, de ezeket nehéz megfogalmazni. Pl. én szeretem, ha valaki határozott, de szerény. Így ha egyikőjük kicsit is nagyképűbb, az nekem biztos nem lesz szimpatikus. De nagyon sok tényezős dolog ez.
2023. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nálam ez elég egyértelmű szokott lenni. Ha a randi után semmilyen érzést nem vált ki belőlem a pasi, akkor nem látom értelmét újra találkozni vele. Ha várom, hogy újra lássam, akkor igen.


"nem feltétlenül billenti semmi egyértelműen valamelyik irányba a mérleget." Ez nálam nemet jelent.


Amiket felsoroltál, azokra én simán rákérdezek első randin. Nincs abban semmi, hogy "hogy állsz a gyerek témával?"


Ha már többedik randi, akkor nem dönteni szoktam, hanem hagyom alakulni a dolgokat. Magától eldől majd, hogy erősebb lesz-e a kötődés vagy elhal a dolog.

Párhuzamosan nem randizok többel, mert akkor annak az egynek adok esélyt. Én se szeretném azt hallani, hogy a szerda este nem jó, mert akkor a Marival találkozok.

2023. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Mivel nem szoktam parhuzamosan tobb emberrel randizni, ezert nem nagyon van olyan, hogy tobb ugyanolyan ember kozott kellene dontenem.

Ha X emberrel jol erzem magamat es tetszik a gondolkodasa, akkor vele folytatom az ismerkedest es altalaban maximum par het alatt eldol, hogy ez ennyi volt, vagy lesz komolyabb.

Ha nem jon be valami miatt, akkor elbucsuzok, es csak utana keresem meg a kovetkezo jeloltet.

2023. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó 3 hosszú kapcsolatom online ismerkedős volt. Először is, csak egyre koncentráltam már chat alatt is, nem tudok párhuzamosan többel ismerkedni.

Mindhárom esetben mondhatom hogy a személyes tali előtt tudtam, hogy kell nekem a férfi. Igy is lett. Az elsővel 13 év volt ő durvan nárci volt. A második 4 év, meghalt. Most 2,5évnél tartok és biztos vagyok benne hogy együtt öregszünk meg. Nálam ez szimpla megérzés volt.

2023. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Megerzes alapjan

Masnap atgondolom mi volt zavaro mi volt kellemes. Mit ereztem kozben. Mennyire ereztem amit.

2023. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egy hosszabb kapcsolatom ért véget és most érzem készen magam újra ismerkedni. Az eddigi barátaimmal 18-19 évesen jöttem össze, és akkor még nem volt semmi konkrét elképzelésem, inkább csak tapasztalatot akartam szerezni, fejlődni, megtanulni, milyen is egy kapcsolat. És akkor én is csak az érzéseimre hallgattam, hogy tetszik a másik, vonzódom hozzá. És viszonylag hamar megvolt az első csók és onnantól a vonzalom beütött, el is vette az eszem, nem volt kérdés, hogy őt akarom, más nem is tudott úgy megtetszeni.

De most már tudatosabban keresek párt, és nem akarom elkapkodni a testiséget, hogy kicsit tisztábban lássak, és ne úgy érjen véget, hogy ezt az elején tudhattam volna, ha jobban figyelek.

Viszont így ha nincs csók, nem üt be a rózsaszín köd, így nem olyan egyértelmű. Főleg, hogy értelmes emberekkel jól el tudok beszélgetni, intellektuálisan is tudunk kapcsolódni, meg humor is van, merem önmagam adni. Csak azon kapom magam, hogy a fejemben folyton méregetem, hogy na akkor ugye ez kompatibilis-e köztünk, meg mit gondol arról... De akkor nem gáz, ha ezeket egyenesen megkérdezem?


De az tetszik, amit írtatok, hogy várom-e a következő találkozást. Csak én valami egyértelműt szeretnék érezni, amin nem kell gondolkodni, meg "rávenni magam".

2023. jan. 10. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Akinél majd nem kell gondolkodni, azt észre fogod venni. Addig, amíg fejben akarod eldönteni, hogy mi legyen, meg rávenni magad, abból már tudd, hogy nem ő az. A szerelem nem tudomány.

Persze vannak racionális alapon nyugvó kapcsolatok is, ahol valóban végiggondolod, hogy milyen előnyei és hátrányai vannak az illetőnek. De ezeket általában lenézik meg érdekkapcsolatoknak titulálják. Szerintem működhet ez is, de ott megvan a veszély, hogy egyszer tényleg szerelmes leszel, másba.

Ha valami érdekel, nyugodtan kérdezz rá.

2023. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az élőben érzett vagy nem érzett vonzalom döntött. Nem volt túl sok férfi, aki élőben igazából bejött volna, szóval nem olyan nehéz ezt eldönteni.

Egy olyannak adtam csak esélyt, aki első randin olyan "nem annyira rossz" érzést keltett bennem, de vonzalmat nem. Második randin már szó szerint rosszul voltam, szinte erőszakot kellett tennem magam, aztán gyorsan leléptem.

Mikor a férjemmel találkoztam élőben, nem volt bennem kérdőjel, akarok-e másodszor is találkozni.

2023. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!