Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randikon megbeszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randikon megbeszélés nélkül mi az alapvető, ki fizet?

Figyelt kérdés
Ma már mondhatni kiegyenlítettek az anyagi viszonyok és a lehetőségek, és nincs alá-fölérendeltség nő és férfi között, a nő akár többet is kereshet, mint a férfi. Ezért első alkalmakkor az a normális, ha mindenki a saját fogyasztását fizeti, nem?

2023. jan. 11. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
90%
Én első alkalommal is felajánlom a férfinak, hogy fizetem a kólámat. Még eddig mindenki visszautasította. A további alkalmakkor már azért erre-arra én is meghívom, nem várom el, hogy mindent ő fizessen.
2023. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az fizessen, aki a meghívta a másikat.

N

2023. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki a sajatjat. Mi osszedobtuk.
2023. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként első (első néhány) randin természetes lenne nekem, hogy én fizetek. Hosszabb távon azért elvárnám, hogy kialakuljon valami kölcsönösség: vagy felváltva fizetünk, vagy mindenki a magáét.
2023. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
57%
Azért az bebaszna ha nőként én fizetnek. Ti hol eltek?
2023. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy voltam, hogy felajánlom, hogy fizetem a részem. Ha a pasi elfogadta, akkor nem lett második randi. Ha sajnál párszáz forintot, akkor nyilván nem érdeklem túlzottan, ő sem akart volna amúgy sem második randit, vagy csak szexre megy és nem akar sokat invesztálni a dologba.
2023. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
30%
#5 Az baszna be, ha bárki is elmenne veled randizni.
2023. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
79%
Fel szoktam ajánlani nőként, hogy fizetem a részem. Ha elfogadja, nem lesz második randi.
2023. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudnék rá férfiként nézni és tisztelni, ha hagyná, hogy fizessek.

8 voltam.

2023. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
45%

MINDIG a férfi fizet! Életemben nem fizettem még sehol...

Egyáltalán, hogy kell ezt elképzelni, ha "közös" a fizetés? Két számlát hoz a pincér? Vagy hogy?

Ezt már kérdeztem korabban, de senki sem válaszolt! Ferjnél vagyok már, de a mai napig a férjem nyujtja oda a pénzt/card.ot, pedig nyilván közös a szamla. Nem is tudnék férfiként nézni olyanra, aki felesben akarná...

2023. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!