Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randikon megbeszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randikon megbeszélés nélkül mi az alapvető, ki fizet?

Figyelt kérdés
Ma már mondhatni kiegyenlítettek az anyagi viszonyok és a lehetőségek, és nincs alá-fölérendeltség nő és férfi között, a nő akár többet is kereshet, mint a férfi. Ezért első alkalmakkor az a normális, ha mindenki a saját fogyasztását fizeti, nem?

2023. jan. 11. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
31%

#17 Uuuram isten jééézusom jajjj


Remélem azóta sikerült kiheverni ezt a sokkot, hogy a pincér eléd rakta le a számlát. Úúúúhh jajj jézuskám mi lesz jáááájj

2023. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
28%

10: A pincér mindig megkérdezi, hogy egybe számolja-e vagy külön. Én nőként mindig mondom, hogy külön kérjük.

Még sose mondott egy férfi sem ellent.

Így kell elképzelni.

2023. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
86%

A ferfi. Ha neked nagy kiadas a tobb 10K, akkor nyilvan nem olyan helyre, programra kell menni, azt hittem, ez logikus. Az ilyen draga dolgokat boven lehet egy kapcsolat kesobbi szakaszaira tartani, amikor mar komoly a dolog es esetleg mar nem gaz, ha a no kifizeti a reszet.

Ha egy ferfi valami baromi draga helyre hivna, felteteleznem, hogy ki tudja fizetni, valoszinuleg kozolnem, ha nekem nem fer bele, viszont ha ez utan azt mondja, hogy jo, akkor sztorni, talaljunk ki mast, akkor tuti hulyenek neznem.

2023. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
81%
22:jól beválasztottál akkor🤨
2023. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
85%

22. Szegény.. majd jön rendes pasi..


Egyszer ismerkedtem egy sráccal, nagyon tetszett nekem.. aztán beszélgetés közben lenyomta az egyenlőség dolgot, nem igazán tekintettem onnantól férfinek.

2023. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem mindig a ferfi fizet!!!! 3 randi után elvarom az ekszereket, Wellness,kisebb utazasok. Legalább az első pár honapban ne legyen egy csoro janos ,es mutassa ki hogy komolyan gondolja,szeret es jol akar banni velem.

10 ezer alatti ajandekot nem köszönök meg,nem am hogy majd még én fizessek.


Na de igen ,ez a mai fiatalsag!! A skinny nadragos, szedett szemöldökü, vasalt töku hülyegyerekek


Egy no legyen no,egy férfi legyen férfi!!!!! Nem hiába van a szo " udvarlas " . Nem azt mondom hogy örökke de azert az első par honapban igenis legyen nagyvonalu. UTÁNA minden közös, szívesen fizetem a szamlakat bevasarlast, de ha elmegyünk valahova ne hogy már én fizessek !!!! Es ezt most nem arról a 10-15 ezerrol szól, hanem a férfi jellemerol.


Cserebe én is eljarok dolgozni ,otthon nem kell egy gyufaszalat sem arrebb tennie naponta 2x szexualisan kielegitem, es minden úgy megy ahogy meg van irva .


Tudod ,a nő az nő a férfi, férfi.

Barcsak ismét lenne Katonasag!!! Megtudna a sok puhapöcs mit jelent férfinek lenni es nem a 800fton izgulna.


( egy 28 éves nő)

2023. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az az alap, hogy a férfi.

Nem elvárom, de nagyon kellemetlenül érezném magam, ha ott kéne az asztalnál kifizetni azt a 7-800 forintot nekem az asztalnál, számolni az aprót, hogy tessék, itt az én részem. Nyilván nem kezdenék el ott reklamálni, meg húzni a számat, de második randi biztosan nem lenne. Nem azért, mert a pénz a legfontosabb nekem, de azért legyen már úriember. Ugyanez, ha pl. autóval jönne értem, mennénk valahová és elkérné a benzinköltséget.


Nem kell drága helyekre menni mindig, nekem pl. anno, mikor ismerkedtünk a párommal, az egyik legjobb randink volt, mikor elvitt piknikezni.

Olyan helyre hívd el a nőt, amit ki tudsz fizetni.

2023. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
84%
A 26-os egy álruhába bújt "férfi", miért jössz ide provokálni? :D
2023. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
0%
28,tudod ki a férfi..... -_-
2023. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:
Érdekes azért, hogy többnyire még mindig megjelenik rögtön reflexszerűen ez az alsóbbrendűség, kiszolgáltatottság-tudat, ami igazából 150 éve volt indokolt, ma már egyáltalán nem kéne, hogy az legyen. Engem egyenlőségpárti férfiként egyáltalán nem zavar, ha mondjuk akár a nő többet keres nálam, még örülök is neki, mert a hagyományos nemi szerepek már nem állnak fenn úgy, mint régen, sőt. Ez a "férfias", és "úriember" címkék is hányingerkeltők, korrekt, tisztességes ember és társ akarok lenni, nem erőltetett gáláns úriember, meg szőke herceg.
2023. jan. 11. 12:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!