Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randikon megbeszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randikon megbeszélés nélkül mi az alapvető, ki fizet?

Figyelt kérdés
Ma már mondhatni kiegyenlítettek az anyagi viszonyok és a lehetőségek, és nincs alá-fölérendeltség nő és férfi között, a nő akár többet is kereshet, mint a férfi. Ezért első alkalmakkor az a normális, ha mindenki a saját fogyasztását fizeti, nem?

2023. jan. 11. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
33%

Ha a férfi konkrétan úgy fogalmaz randira híváskor, hogy szeretne MEGHÍVNI valamire vagy valahová, akkor azt úgy értelmezem, hogy ő fizet. Ezt jelenti a meghívás szó. Ha a "meghívni" nem hangzott el, felajánlom, hogy fizetem a részem, és komolyan is gondolom. Engem meglep, hogy ezt vannak, akik tesztelésre használják. Persze ha a pasi külön felhozza az "egyenjogúság dumát", akkor én sem akarnék második randit, mert valamiféle sértettséggel áll az egész női nemhez, hozzám is. De ha szimplán hagyja, hogy kifizessem amit fogyasztottam, azzal nem lenne semmi bajom. Különösen ha olyan találkozóról lenne szó, ami inkább első bemutatkozás, mintsem igazi randi (pl. egy online ismerkedés utáni első személyes találkozásról).

Amúgy meg ha nem akarnék második randit, külön zavarna, hogy fizetett nekem valamit.

2023. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, akkor keress olyan nőt, akinek nem ciki kiszámolni az aprót az asztalnál. Ilyen egyszerű!

Én igenis elvártam, elvárom a mai napig, hogy a vőlegényem legyen velem szemben előzékeny, úriember. Ez nem alsóbbrendűség, meg kiszolgáltatottság. Szimplán jómodor. Keress a feministák között valakit, aztán majd otthon elhaverozzátok egymást.

2023. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
91%

Nálam volt olyan h elvittem színházba, mindent én fizettem.. utána még csak vissza sem írt másnap :D


Azóta első randin kifizetek egy italt aztán annyi..

2023. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
82%
30 Jaj, nyugi, engem sem zavar, ha tobbet keresek mint a ferfi. Ettol fuggetlenul elso par randin o fizet :) Ez nem alsobbrenduseg-tudat, hanem szimpla illem kerdese. Tudod, mint az ajto kinyitasa, a rendeles leadasa, randi utan hazavinni legalabb valameddig, ha autoval vagy, ha nem, legalabb a buszmegalloig kikiserni es tarsai. Egyaltalan nem letszukseglet egyik sem, maximum ha nem teszed, nem szerzed be a “jopontokat”, amik jarnanak erte es megjegyzi a masik.
2023. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
0%
Mindig a férfi fizet. Legfeljebb a nő később odaadja.
2023. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a nőnek illik felajánlani, hogy fizeti a részét, a férfinak meg illik visszautasítani
2023. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező:elég baj, ha erőltetned kell, hogy gáláns úriember legyél, mert amúgy egy egyenlőség mögé bújó, kevesebbet kereső anti-férfi vagy…

Filléreskedsz? Olcsójános vagy? Sajnálod a pénzt egy nőre?

Oké! Semmi gond!

Mondd el ezt elsőre, aztán aki még így is szóba áll veled, azt viheted.

De hagyjuk ezt az egyenjogúságot meg a nagy szavakat! Minek ez a kamu?

Ismerd el, hogy tróger vagy, az mindjárt korrektebb.

Ez a maszatolás arról szól, hogy te is nagyon jól tudod, hogy gáz, amit csinálsz, ezért próbálod más köntösbe bújtatni.

Nekem egyszer egy pasi azt mondta, azért szeretne sétálni, mert nem szereti a beülős helyeket. 😂

Nem lett randi.

Olyan is volt, aki mindenáron a novemberi esti hidegben akart sétálni. Abból se lett randi.

2023. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 A kérdező kommentje:
Gondolom ha házimunkáról van szó, akkor pedig ezredmásodperc alatt relativizálódik ismét a férfi és a nő szerepe, mennyire szép ez a szelektív egyenjogúság, mindig a saját részérdekeink szerint igazítva. :D :D
2023. jan. 11. 14:15
 39/86 anonim ***** válasza:
88%
38 Eszlenyke, ne eroltesd, nem megy neked ez a tema.
2023. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ha ennyire megkeseredett vagy, előbb magaddal foglalkozz, ne más életét akard keseríteni.
2023. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!