Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randikon megbeszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randikon megbeszélés nélkül mi az alapvető, ki fizet?

Figyelt kérdés
Ma már mondhatni kiegyenlítettek az anyagi viszonyok és a lehetőségek, és nincs alá-fölérendeltség nő és férfi között, a nő akár többet is kereshet, mint a férfi. Ezért első alkalmakkor az a normális, ha mindenki a saját fogyasztását fizeti, nem?

2023. jan. 11. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom ha házimunkáról van szó, akkor pedig ezredmásodperc alatt relativizálódik ismét a férfi és a nő szerepe, mennyire szép ez a szelektív egyenjogúság, mindig a saját részérdekeink szerint igazítva."


Mert ti férfiak nem csak akkor vagytok feministák, amikor fizetni kellene, nem erről szól ez az egész kérdés:D

2023. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 A kérdező kommentje:

Ha valaki jobban odafigyelt, akkor én lényegében amellett érveltem, hogy ahol lehet, ott - ha már gazdasági, kulturális, társadalmi egyenlőség vagy ahhoz közeli állapotban élünk - haladjuk meg a feleslegessé vált nemi szerepeket. Ez nyilván azt is jelenti, hogy a nő nem azért csinál házimunkát, mert nő, a férfi meg nem annak ellenére, hogy férfi, hanem mert a normális párkapcsolati valami olyasmi lenne, ahol mindkét fél ugyanannyi felelősséget vállal ahol csak lehet, így a közös erőfeszítéseknek az az eredménye, hogy nagyjából egyformán kielégítő és boldogító a kapcsolat mindenki számára.


Csomó probléma abból adódik és ott kezdődik, amikor elkezdjük számolgatni és mérlegen kiméregetni, hogy ki mennyire és mekkora férfi, és ki mennyire látja el a hagyományos női szerepeket. Na ez az ami toxikus, ez a hozzáállás, nem az, ha valaki tesz egy kedves gesztust, mert az alapvető nyilván. Egy randin, ahol kvázi ismeretlenek találkoznak, ott miért lenne elég annyi belefektetett energia a nőtől, hogy megjelent? Mi az alapja ennek a különbségnek? Ma már semmi. Csak ez ihlette a kérdésemet.

2023. jan. 11. 15:00
 43/86 anonim ***** válasza:
100%

42 Az az alapja, ha te nem viselkedsz ugy, ahogy nekem tetszik, 20 masik ferfival tudok randizni, akik kozott lesz olyan, aki alapbol olyan, ami nekem tetszik es nem egy megerolteto szerep a szamara a dolog.

De nyugodjal le, nem kell izgulni, nem mindenki varja el, hogy kifizesd a szaros mekis kavejat.

2023. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 A kérdező kommentje:

"ha te nem viselkedsz ugy, ahogy nekem tetszik, 20 masik ferfival tudok randizni,"

Azon kívül, hogy ez visszataszítóan leereszkedő és önző hozzáállás, még az se biztos, hogy jobban jársz vele. Ez esetben te a mennyiségre és a valószínűségekre fogsz fókuszálni, míg más esetleg a minőségre és a tartalomra. Szíved joga, sok sikert!

2023. jan. 11. 15:19
 45/86 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj ennyit bele a randizásba szerintem...
2023. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
100%
44 Mar nem kell sok sikert kivannod, mert mar talaltam megfelelo part, az ilyen soherkedos arcok meg kapcsolat alatt is olyanok voltak. Lehet nem mindenki olyan, de nem fog senki kockaztatni, mert ilyen alapon minden mas elso benyomast figyelmen kivul hagyhatnank, mondvan, de lehet maskor nem olyan.
2023. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
10%
Nekem az a tapasztalatom h az a nő aki felajánlotta h közösen fizessünk (nem mindig engedtem), mindig korrektebb és odaadóbb volt..
2023. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
5%

Akik itt nagyban előadják h márpedig minden esetben a faszinak kell fizetnie.. na azok uralkodni is szeretnek a pasin..


Sexben is gyengébbek..

Inkább a marokmarcsa mint egy házisárkány

2023. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
100%

Nem fölöslegesek a nemi szerepek attól, hogy te nem tudod hozni a férfi minőséget. Attól a nők ugyanúgy férfias férfire vágynak, nem egy ilyen puhatestű alakra.

Olyan vagy, mint akiknek nincs lakásuk/házuk és nem vallják be ôszintén, hogy nincs rá pénz, hanem elkezdenek mellèbeszélni, hogy csak itt divat a saját ingatlan, nyugaton bérelnek.

Igen ám, de nekik telik rá, csak nem akarnak. A mellébeszélők is vennének, csak nem tudnak.

Te is miért nem

Vallod be, hogy nem tudod hozni a klasszik férfi minőséget? Ehelyett jössz itt a körmondatokkal, hogy megideologizáld a szerencsétlenségedet.

2023. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
6%
Látszik, látszik az elnyomás meg a fölényeskedés haha
2023. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!