Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randikon megbeszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randikon megbeszélés nélkül mi az alapvető, ki fizet?

Figyelt kérdés
Ma már mondhatni kiegyenlítettek az anyagi viszonyok és a lehetőségek, és nincs alá-fölérendeltség nő és férfi között, a nő akár többet is kereshet, mint a férfi. Ezért első alkalmakkor az a normális, ha mindenki a saját fogyasztását fizeti, nem?

2023. jan. 11. 10:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
87%
Miért? Inkább az elején derüljön ez ki, 1-2 randi után. A sóher is megtalálja a maga párját, akivel majd felezhetik a kávézás számláját, meg a nő is a férfit, aki a tenyerén hordozza.
2023. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel ha a férfinek derül ki, hogy haszonleső a randipartner, akkor meg ő fogja kukázni. >< De ez nagyon primitív megközelítés.


Egyáltalán nem sóherség, akkor még kvázi idegen tegye bele a maga költségét, alanyi jogon nem elég a jelenlét csak azért, mert nő. Ennyi elvárható a kezdetekben, a többi majd kialakul közös belátás szerint.

2023. jan. 11. 19:45
 63/86 anonim ***** válasza:
24%

egy sóher eleve nem akarja fizetni a nő részét.

meg az ilyen tesztelgetés undorító

ez az a tipus aki ráküldi a palijára a barátnőjét hogy vajon megcsalná-e

2023. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
93%

Rég randiztam, de mindig felajánlottam hogy fizetem a részem. Monduk tény, fiatalon megtaláltam a párom, ilyen klasszikus éttermes randim ezért nem is igazán volt, inkább kávézókba, pubokba jártunk az egyetemista korú srácokkal. Igazából nem is értem miért mennénk az első pár randin kajálni bárkivel.

A legtöbb pasi amúgy fizetni akarta a részem így is. Arra konkrétan pont nem emlékszem, hogy a férjem mit válaszolt. Talán az első kört ő fizette, a következőt meg én. De lehet ez már nem az első randi volt. Mindenesetre nekem full mindegy volt hogy fizetnek-e helyettem vagy sem. Viszont igen, szigorú is vagyok pl a házimunkában, nincs sunyítás, "besegítés", meg "nem értek hozzá" kifogás csak mert farka van az illetőnek.

2023. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
13%
64: ezért nem szabad téged feleségül venni. Úgy nézem valaki mégis elkövette ezt a hibát. Így járt.
2023. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
80%

64

Mert nem hajlandó kiszolgálni egy férfit, meg ganézni utána?

2023. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
83%

Jó okés. Mit tudsz beletenni egy kapcsolatba, ha még egy első randi költségeit sem? A kukidat?

Keresgesd akinek ez elég.


Sosem válaszoltok egyszer sem, hogy mégis mi a büdös francert kell nektek nő? Ne kelljen és nem kell a kis pénzeteket ennyire félteni.

Ismerek két 40-es egyedülálló pasit.. kettőt tippelhetsz, fizetnek-e első randin vagy nem.

Egyedül maradsz, vagy találsz egy magát semmire tartó nőt. Szép kilátások, mindezt, hogy a kis pénzed megmaradjon, megéri? Ha igen, akkor megint oda lyukadunk ki, hogy minek erőlteted ezt a parkereses dolgot?

2023. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
5%
Azok a nők, akik azt mondják, hogy illik a pasinak fizetnie, meg illik a pasiknak meghívni a nőt, azok ennyire a hagyományokban élnek? Mert akkor remélema azt is elvárják, hogy a pasik jól megcsühöljék őket, mert az is hagyomány volt régen, hogy a pasi verte az asszonyt.
2023. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
16%
De egyébként szerintem manapság nincsenek is randik. Ismeretségi körök vannak, amikben egyik valaki megtetszik a másiknak és mivel már ismerik egymást, ha elmennek randizni, akkor már el van döntve, hogy ki fizet mit. Nincs már olyan, hogy két idegen ember randizik.
2023. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
26%

Jó okés. Mit tudsz beletenni egy kapcsolatba, ha még egy első randi költségeit sem? A kukidat?

tiszteletet, megbecsülést, szeretetet többek között.

félreértés ne essék, én is azt gondolom hogy az az alapvető hogy a férfi fizet, de ha felajánlja a nő hogy állja a részét a mai feminista világunkban, akkor honnan a bűbánatos toszból tudjam hogy az most egy fake felajánlás?

és honnan tudjam hogy nem azt fogja sértésnek venni ha én akarom állni a részét a felajánlás ellenére is?

óvoda komolyan :D

nem lehetne nyílt lapokkal, őszintén játszani?

2023. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!