Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz az hogy ha komoly kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy ha komoly kapcsolatot szeretnék egy pasival akkor kell várni valamennyit még lefekszem fele?

Figyelt kérdés

Nyilván nem első találkozásra gondolok. Meg tudom hogy nincs erre egy kimondott szabály.


Mi pl régóta ismerjük egymást de most keztünk úgy nyitni egymás felé ő még nem tudja mennyire akarna komoly kapcsolatot én megprobalnam vele.

Várjak a még pár randiig eddig kettő randin voltunk.

Sokat beszélúk telefonon meg írkálunk egymásnak.


2023. jan. 14. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nekem mindegyik kapcsolatom komoly volt, és mindegyikben kb. két hetet vártunk. Az első párom évek múlva meg is kérte a kezem.

A barátnőm kilenc hónap után feküdt le az első barátjával. Később a srác megcsalta, rondán átverte.

Nem ezen múlik szerintem, vagyis nem csak ezen. Sokat számít, ha az ember próbál uralkodni a rózsaszín ködön ismerkedés alatt, és kritikus szemmel szemlélni a kialakuló kapcsolatot. A röpködés sok nőt (és persze férfit) meghülyít és naivvá tesz.

2023. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2023. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha két randi volt és már hangoztatja, hogy nem tudja, hogy komolyat akar-e, az azt jelenti, hogy nem akar komolyat. Ennek tudatában mérlegelj.
2023. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem tudja? Ez egy nagy fszság. A legutóbbi csaj is ezt játszotta velem. Kár, hogy nem zavartam el a büdös francba az elején.
2023. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mi pl régóta ismerjük egymást de most keztünk úgy nyitni egymás felé ő még nem tudja mennyire akarna komoly kapcsolatot én megprobalnam vele."


Ilyesmi nem létezik, hogy nem tudja, sokkal inkább az, hogy tudja, hogy nem akar szexen kívül mást, csak azzal hülyít, hogy nem tudja mit akar.

2023. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha eldönti, akar-e komoly kapcsolatot.
2023. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok energiát nem akar belefektetni. Szexre viszont jó lennél. Nagy reményeid ne legyenek.
2023. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ugyanaz a helyzet, a pasas "nem tudja mit akar" de azért megrakta, az ilyesmi fajta személyek vagy éretlen kis tacskók, vagy húzzák az időt, direkt magukba szédítenek, de csak addig kellesz míg nem rakod szét a lábaid, vagy használja a tested amíg meg nem unja.

Akár párhuzamosan több nővel teszi ugyanezt, a duma egyforma, vagy barátnő mellett.

2023. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ywerd ***** válasza:
100%
Előttem jól leírták ,ebből ha lefekszel vele ,csak szexkapcsolat lesz ,ha meg nem ,akkor szépen eltávolodtok és keres mást. Szexre.
2023. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!