Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki nagyon szimpatikus, és tetszik is nekem. Valamelyest én is szimpatikus vagyok neki, persze ez nem garancia semmire, de úgy gondolom, egy próbát megér. Csak az a baj, hogy nem vagyok valami tapasztalt, és eléggé zárkózott vagyok. Nem egymás mellett dolgozunk, meg egy helyre is csak kétszer kerülünk egy héten. Így azért nem olyan könnyű ismerkedni. Szerencsére egy városban lakunk. Én szeretnék vele munkahelyen kívül is találkozni, jó lenne kettesben lenni vele, és aztán ki tudja... De mégis hogyan, miként... Úgy értem, most direktbe hívjam el randizni? Szerintem ilyen esetben nagyobb az esélye, hogy visszautasít. Mert jelenleg kb. annyit tud rólam, hogy egy kedves, de eléggé zárkózott (unalmas?) férfi vagyok... Tény, hogy nem vagyok valami nagy dumás, de azért tudok én beszédes is lenni...


Jó lenne, ha valaki tudna valamilyen tanáccsal szolgálni....



2023. jan. 16. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Leginkabb sehogy, kollegaval nem eri meg.
2023. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Azt tudod már róla hogy egyedülálló e? Lehet hogy van párja, és akkor már nem is kell ilyeneken agyalnod.
2023. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, egyedülálló. Ő is, mások is utaltak rá.
2023. jan. 16. 15:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem tervezem, hogy sokáig ezen a munkahelyen fogok dolgozni. Nem rossz hely, de más terveim vannak...
2023. jan. 16. 15:42
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Irj neki kedves uzeneteket, emailt. Ne azonnal randira hivd, csak beszelgess. Ha nyitott, erezni fogod
2023. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd békén csórit.
2023. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom az e-mail-címét, fb meg nincs (habár van egy halom profil ugyanezzel a névvel kép és semmi nélkül).
2023. jan. 16. 16:12
 8/12 A kérdező kommentje:

6


Ezt most miért írod? A magam fajtának talán nem lehet senkije sem? Vagy szerinted arra várjak, hogy egy nő konkrétan kijelentse, hogy érdeklem őt? Na, arra várhatok...

2023. jan. 16. 16:15
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Szoktatok néha szóba elegyedni? Kéne egy kis felvezetés, mi újság, hogy telt a hétvége...ilyenek. Utána lehetne szervezni vele egy kávézást vagy ebédet.
2023. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szoktunk, de csak fél percekre, sajnos nem egyszerre van szünetünk.
2023. jan. 16. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!