Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy kiábrándultatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy kiábrándultatok valakiből, mert túl hamar volt szex?

Figyelt kérdés
3. randin korai?

2023. jan. 19. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szex miatt? Csakis úgy, hogy mindig az volt tervben és mást nem akart a másik.
2023. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Max az ábrándul ki, aki valójában csak dugásra akart.

Egy normális pár elfogadja, hogy elkap mindkettőtöket a szenvedély.


Másfelől a nagykönyv szerint a harmadik randi már ideális.

2023. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nem volt, csak olyan, hogy nagyon pocsék volt az első szex, és azért ábrándultam ki. Utána szakítottam is, mivel olyan alapvető gondok merültek fel, amit nem lehet megbeszélni. Mielőtt jön a savazás: én vagyok a nő.
2023. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a szex - normális körülmények között - két ember kölcsönös elhatározásából jön létre, hülyeség a kérdés. Ha túl korainak tartom, akkor megmondom, hogy bocs, de nekem ez még korai, várjunk vele még pár hetet.
2023. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Greg35 ***** válasza:
Nálam második randin volt. Teljesen tönkre tette a kezdődő érzelmeim :( Pedig iszonyúan odáig voltam a lányért. 😐 Egyik legnagyobb hibámnak tekintem az életemben, hogy megtörtént :/ Azóta sose találkoztam még egy olyan lánnyal amilyen ő volt :(
2023. jan. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 4. randin fekudtem le a sraccal, majd utana mar nem is gondolta velem komolyan🙃 persze ő kezdemenyezett de en vagyok a hibas
2023. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Akkor csak arra ment. Én mostantól már tuti legalább 1 hónapig nem fogom engedni, hogy hozzám érjenek😁

2023. jan. 21. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Áhhh sztem baromi korai.. azért ismerkedjetek vagy 3-4 hétig sztem.. hamar eltelik az :)

25/f

2023. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En mar honapokkal elotte ismerkedtem vele, csak 2honap utan adtam be a derekam hogy randizzunk...majd eloben annyira megvolt a kemia,hogy nem birtunk egymassal..
2023. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!