Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Külsőre nem az esetem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem az esetem, de szexuálisan vonzódok hozzá? +kis probléma

Figyelt kérdés
Van valaki, aki konkrétan az elmúlt pár hétben kezdett el érdekelni, eddig még soha. Úgy tűnik kölcsönös, de a probléma ott van, hogy nekem külsőre egy nagy nem, ezt most nem is részletezném, továbbá egy másik gond, hogy szaktársak vagyunk egyetemen és eléggé közösségi típus, ezzel lényegében elcseszhetem az én népszerűségemet is, ha lesz bàrmi baj. Ellenben szexuálisan kívánom, de nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, kérdezzek rá telibe a barátság extrákkal dologra? Esetleg csak fékezzem magam és reméljem, hogy olyan hamar elmúlik ez az érzés, amilyen hamar csak jött?

2023. jan. 21. 01:47
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

"elcseszhetem az én népszerűségemet is"

Ez így van. Mérlegelj! Megér ennyit a kockázat?

"Külsőre egy nagy nem", viszont szexuálisan vonzódsz hozzá? Ezt kifejtenéd? Nagyon ellentmondásos.

Azt viszont állíthatom, ha így van, akkor biztos lehetsz benn, hogy a "kémia" felül tudja írni a józan gondolkodást.

2023. jan. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha már megtörtént, ha tetszik ha nem, a házasságig meg sem állasz külső nyomásra....

Pasasként párszor ilyenbe én is jobban belegondoltam. Inkább ne.

2023. jan. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én elég sokat jártam egyetemekre, de sehol nem voltak zárt, fix társaságok. Pontosan mitől félsz a társaság tekintetében?
2023. jan. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az agyátültetés az egyetlen megoldás.

A külsőre nagy nem szintén azt jelenti, hogy cikinek éreznéd felvállalni mások előtt, jajj mit szólnak a szaktàrsak, oda a népszerűséged. Jajj, mi lesz, ha ő elmondja a haveroknak, ha szakítottál, és oda a népszerűséged... Miért, mi lesz? Kevesebb követőd lesz instán meg tiktokon? Véget ér a világ!


Az az igazság, hogy a barátaidat az se érdekli, ha Quasimodoval jársz, amíg boldog vagy vele. Aki nem a barátod, az meg magasról tojik rá, hogy kivel jársz. A barátság extrákkal meg a legnagyobb baromság, ennél jobban leértékelni nem is tudnád magad. Te màr most bele vagy zúgva, ha jó lesz a szex, akkor véged. Utána meg ott fogsz picsogni, hogy rendes kapcsolatra nem kellesz neki. Ha rossz lesz a szex, akkor oda a barátság is, és nem leszel több, mint egy strigula, akivel lehet hencegni. Ráadásul te dobtad oda magad.


Hagyj ennek a fiúnak békét, nálad jobbat érdemel.

2023. jan. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó, megfosztanád a ronda srácot egy kis szextől? Hát van neked szíved? Lehet itt picsogó incel titokban!


Nézd át a sex és newyork charlotte és henry szerelmét, kb olyan érzésem volt.


Szerintem működhet, én az exeim nagy részénél tudtam, hogy nem jóképűek és nem szépek, csak vonzóak. Sajnos nálam többévente egyszer vagy kétszer van, hogy vonzódok valakihez, így hatalmas plusznak érzem, nem engedném el. Ha te évente többször érzel ilyet, akkor engedd el a srácot és tudd, hogy sokan irigyelnek téged. Ha ritkán van, ne szalaszd el a lehetőséget, bár többször lenne nálam is, de ott vagyok 100 férfi közt egész nap és semmi sem mozdul meg bennem. És nálam sem a jóképűeknél, hanem teljesen random, hang, mozgulatok, beszédstílus, megjelenés, semmi közös nincs bennük, fogalmam sincs mitől. A múltkor láttam egy pasit a papírboltban, és elöntött a forróság már attól, ahogy rám nézett, pedig nem volt jóképű meg semmi, még alacsonyabb is volt nálam és furcsán narancssárga az arca az egész feje kimelegedett, nagyon "nem divatos" az egész haja hátrafésült volt, zsíros(vagy waxolt?) és vajszőke.. Más férfit meg megnézek, milyen szép arca/teste van, milyen esztétikus, férfias és teljesen semleges szexuálisan, max egy kis szégyent érzek, hogy én nem vagyok olyan szép..


Fene se tudja mitől van, de nálam ritka, ezért értékes érzés a vonzalom:)

2023. jan. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Ez olyan nincs ló jó a szamàr is.

Más nincs is gondolom senki. Csak ő jut azert agyalsz rajta.

2023. jan. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy ronda ez a srác, hiszen egy népszerű valaki ott. A kiscsaj azon aggódik, hogyha csak megdugja a fiút és utána dobja és ezzel megbántja, akkor azzal a saját "hírnévnek" árthat.

A külsőre egy "nagy nem" azt jelentheti, hogy mondjuk szőke és szakállas, ami nem mutatna jól a közös fotókon, vagy valami hasonló megkerülhetetlen problémát.

Szerintem kérdező dugd bele az arcod egy lavór lisztbe és szuszogj, az hatékonyan eltereli a gondolataid.

2023. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
7 👌
2023. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Rakasd meg magad a chadekkel, azt elmulik az érzés, lehet csak hiányod van. :)))
2023. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!