Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inceltársak, a blackpill...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceltársak, a blackpill megismerése után ha lenne lehetőségetek chad külsőt kapni elfogadnátok vagy annak tudatában, hogy akkor csak a testetek miatt vannak veletek a nők inkább visszautasítanátok a lehetőséget?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Én elfogadnám
2023. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Ki ne fogadna el egy jobb külsőt? Nem csak incelek fogadnák el
2023. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Persze! A testem sokkal inkább a lényem része, mint pl. a pénzem. Az ember nem érzi azt, hogy saját maga miatt vannak vele a nők, ha csak a pénze miatt vannak. De ha a testem/kinézetem miatt, akkor sokkal inkább úgy érzem magamért szeretnek.
2023. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Nem akarnék igy változtatni a külsőmön. Legyek egészségesebb. Pl porc problémáim vannak, genetikailag gyenge dolgok, stb. Meg van egy pici cukorbetegség hajlamom. Na ezeket kukáznám. A kinézet mindegy... Igy is jól néz ki a testem asszem.


Nem lennék abban a tudatban, hogy a testem miatt van velem bárki. Egyrészt ez lehetetlen.

1:, mert pszichológiailag fizikai képtelenség egy tudatos létezővel lenni a kinézete miatt.

2: mert ha VELEM van, akkor VELEM van, nem a testemmel, szóval ha a testem kell neki, akkor valójában nincs velem.


3#, Nagyon nagyon elszomorodtam rajtad. Nagyon nagyon sajnálom. Kivánom, hogy megismerd magad és a szeretetet.

2023. jan. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Elfogadnám, de csak dugásra használnám a nőket. Mi férfiak boldogabbak vagyunk nő nélkül.
2023. jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5


Hm mondasz valamit.

Asszem én is így érzek. Komoly kapcsolatra nem kellenének, csak dugnám őket mint a chadek egy része.

2023. jan. 22. 09:46
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
6. Én amúgy fakecelnek számítok, ha jól nézek ki és szoktam nőkkel dugni, csak egyetértek a blackpillel és az incelekkel?
2023. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7


Nem, vagy fakecel. A fakecel az aki incelnek hiszi vagy gondolja magát de nem az mert például jól néz ki.


Te csupán blackpill tudatú normi / chad vagy.

2023. jan. 22. 09:52
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne lehetne egyetérteni a blackpill-el, attól függetlenül hogy dugod a nőket? Sajnos tök reális elmélet.
2023. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9


Te incel vagy vagy normie/chad?

2023. jan. 23. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!