Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randin lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin lefeküdni valakivel könnyenkaphatóságot sugall?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal, eddig kettő randink volt, és nagyon tetszik, komolyabbat szeretnék belőle. A randijaink jól sikerültek nagyon eddig. Ha harmadik randin arra kerülne sor, és beadnám a derekam, akkor vajon a srác könnyűvérűnek fog tartani?

20/L és 24/F



2023. jan. 23. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Semmiképp ne tedd. Én ezzel szúrtam el egy komolynak induló ismerkedést. Nagyon bánom, de tanultam belőle, azóta hosszas ismerkedés után szexelek csak.
2023. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Csak annyira tarthat "könnyűvérúnek", amennyire saját magát.
2023. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

1

Ha ezzel szúrtad el, akkor nem kár érte.

2023. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
85%

Első randin volt szex a legutóbbi exemmel, majd 3évig voltunk együtt.


Nem ez lesz a perdöntő, hidd el.

2023. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
#3 hát, amúgy igaz :D De mindenestre most már nem adnám könnyen magam.
2023. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Sosem értettem ezt a magunkat könnyen meg nehezen adást. Nekünk nőknek nem jó a szex, vagy mi? 😅


Én mindig úgy voltam vele, hogy ha kölcsönösen kívántuk egymást, akkor szexeltünk. Pont. Nincs mit ezen túlgondolni. Az a férfi, aki ezen fennakad egy ostoba, játszmázós farok. Ha tudnék, sem akarnék megfelelni neki.

2023. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Simlis, sunyi, álszent dolognak tartom, ha valaki kezdeményez, aztán meg dobja a másikat, hogy az könnyen adta magát. Felesleges taktikázás az ilyen, nem értem mire jó. Ha valakik bejönnek egymásnak, szexeljenek, részletkérdés hányadik randin.
2023. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Hát, nem tudom, velem is volt már (nő létemre), hogy kiábrándultam pasiból amiatt, mert második-harmadik randin már rámmászott, taperolt, fel akart hívni magához. Ilyenekkel nem is mentem több randira. Lehet valakinek ez tök oké, másnak viszont nem. Én nem kockáztatnám meg, hogy egy jól induló kapcsolatot elcsesszek azért, mert nem bírok pár hetet várni. De mindenki másképp vélekedik erről.
2023. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

8


De te nem feküdtél le vele. Nem azután ábrándultál ki belőle, miután szeceltél vele.


"egy jól induló kapcsolatot elcsesszek azért, mert nem bírok pár hetet várni"


Ez csak akkor jogos, ha te mászol rá a pasira. Ha nem, akkor simán álszentség és kettős mérce a férfi részéről, és köszönöm, de ilyenekből nem kérek.

2023. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem valószínű, hogy ezen fog múlni az ismerkedésetek sikeressége. Én nem tekinteném annak, de szerintem nem is próbálkoznék be, mert nem hiszem, hogy ilyen rövid idő alatt kialakulna a bizalom.
2023. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!