Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randin lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin lefeküdni valakivel könnyenkaphatóságot sugall?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal, eddig kettő randink volt, és nagyon tetszik, komolyabbat szeretnék belőle. A randijaink jól sikerültek nagyon eddig. Ha harmadik randin arra kerülne sor, és beadnám a derekam, akkor vajon a srác könnyűvérűnek fog tartani?

20/L és 24/F



2023. jan. 23. 22:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%
Te komolyabbat, ő mit?
2023. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Crisopher ***** válasza:
80%
Én első randin nem szoktam. Exemmel negyedik randin feküdtem le, mostani párommal második randin. Harmadikon már le lehet szerintem. És tényleg régen rossz, ha ezen múlik
2023. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Én már az első talin lefeküdtem vele. 🙈 L
2023. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Mindig kettőn áll a vásár. nekem volt olyan kapcsolatom ahol a partnerem tudatosan váratott, pedig finoman szólva úgy fel tudott húzni egy csókkal hogy gatyámba élveztem. Az elején nagyon hiányzott a szex, aztán idővel hozzászoktam, hogy magamnak intézem el. úgy 3 hónap után gondolta úgy a partnere, hogy most már megérdemlem, ezt jelezte is felém, de nem volt semmi, mondtam nem kell kapkodni. több mint fél év után feküdtünk le egymással, úgy fogalmaznék, hogy egyikünk sem volt túl elégedett. valahogy többet vártunk egymástól és ez kölcsönös volt szerintem. Szóval ez erősen partnerfüggő, ha nőként nem bízol a pasiban akkor ne feküdjél le vele, de akkor ne is húzzad az agyát,mert a végén nem fogod átvinni a lécet.
2023. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Mi a második randinkon szexeltünk már, de nagyon erős volt a kémia. Nem gondolom, hogy könnyen megkaphatónak gondolt a párom, mert azóta hozzám jött feleségül.
2023. jan. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól mennek a dolgok, ne ez az elmélet tartson vissza egy kalandtól. Harmadik már teljesen alkalmas szexre. Mondjuk én már első randin elintéztem jelenlegi páromat.
2023. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%

Gyermekeim döntsétek már el hogy kijöttetek-e már a tinikorból és játszmázgatni, taktikázgatni akartok egymással vagy kapcsolatot, őszinteséget!?

Nem attól múlik egy kapcsolat tartóssága, hogy a felek mikor bújnak ágyba. A legelső kapcsolatommal 3 hónap után "történt" meg tinikoromban, egy évig sem tartott utána a story. A mostanival már az első randin teszteltük tökéletes-e köztünk a kémia (szerencsére az :).

2023. jan. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem harmadik randin normalis, ha mar valaki nem szuz vagy nagyon tapasztalatlan. Tehat ha csak a szemely az ujdonsag, nem a szexualitas.
2023. jan. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

[link]

4:20 😀 azért aki nem szeretné megismerni ki teszi belé a gyulait azt kissé merednek tartom még mindig.

2023. jan. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik. Ha mindketten akarjatok, akkor a tartózkodás csak felesleges szenvedés.

Volt akivel hónapokat vartam, 2 szex lett belőle. Utana volt akivel első randin, es évek lettek.

2023. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!