Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan gondolja,vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja,vagy csak kavarás?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Van egy sràc akivel az utóbbi időben találkozgatunk. Holnap lesz a 4. randink, de egyenlőre semmit nem mond arról hogy most komolyan gondolja velem,vagy nem szeretne kapcsolatot.

Már megcsókolt,gyakran megfogja a kezemet, és a múltkor(tudom kicsit korai) felmentem hozzá a lakásába,ahol nem erőltetett semmit ès azon kívül hogy összebújtunk/csókolóztunk nem történt más. Ezért érzem úgy hogyha csak “arra” kellettem volna neki akkor az érezhető lenne, ezért zavar össze hogy nem említi meg még csak azt sem hogy mi lenne, ha összejönnénk. Lehet kicsit korai mèg ezen gondolkoznom,de szerencsére minden nagyon jól halad.

Ti hogy látjátok? Esetleg holnap rákérdezzek,hogy mennyire gondolja komolyan?

Előre is köszönöm a segítséget!

19L/25F



2023. jan. 25. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
kérdezz rá
2023. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem félénk. Ő se tudhatja te mit akarsz. Meg önmagával sem lehet tisztában.

Nem egy 25 évesre vall egyáltalán.

Lehet még nője sem volt.

2023. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Holnap lesz a 4. randink"

Hogy ment a randi?

Egyébként ne sürgess semmit, még nem is ismeritek egymást.

2023. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jól sikerült a randi, azóta 2x találkoztunk.:) Nem szeretnék semmit sem siettetni,de azt sem hogy kihasználjanak.
2023. jan. 29. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Lehet ő maga sem tudja még mit szeretne. Nem ismer, mint te sem őt. Annyit tehetsz, hogy nem fekszel le vele még akkor sem, hogy együtt vagytok, mármint friss párkapcsolatban.

Ha erőltetné, vagy csak az a téma valószínű, hogy arra utazik. Vagy ellenkezőleg szerelmet vall rövid idő alatt, én nem hinném el még nem bizonyítja be, mert mondani lehet sok mindent, de a tettek számítanak leginkább.

2023. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban a szex a lényeg, különben csak barátság. Hogy ez komoly lesz-e? Majd az idő megmondja.
2023. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Őszintén beszéljétek meg.
2023. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na kérdező, hogy alakul?
2023. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Minden nagyon jól alakul,őszintén beszéltünk a dolgokról és nem szeretnénk elsietni semmit sem. Mindketten komolyan gondoljuk egymással😊
2023. febr. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!