Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legrosszabb tinder randi sztorik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legrosszabb tinder randi sztorik?

Figyelt kérdés
Mik voltak a legrosszabb randijaid? Mi történt, miért tartod annak?

2023. jan. 27. 23:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Elvitt egy kocsmába, ahol egy lélek nem volt rajtunk kívül, majd a végén megcsókolt, mert szerinte én jelet adtam (nem).
2023. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
#1 xD a jel az volt, hogy hagytad :D
2023. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam egy idősebb nővel, aki képen tetszett, de élőben egyáltalán nem. Egyszerűen nem tudtunk miről beszélni, ráadásul el is eredt az eső, de mintha dézsából öntötték volna, és bemenekültünk egy félig fedett helyre, ahol olyan hangosan verte a fejünk fölött a tetőt, hogy képtelenség volt beszélgetni, így csak néztük egymást. Nagyon kínos volt az egész, alig vártam, hogy vége legyen.
2023. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát ott kezdődött, hogy igent mondtam a találkára. Közvetlen utána még a szöveges üzenetekben elkezdett egy másik csajról panaszkodni, hogy elutasította a csaj és nem érti miért és mennyire sajnálja. Hát ezt rohadt gáznak tartottam, mert nem tudom mégis ki kezd el az éppen aktuális beszélgető partnerének egy másik leányról panaszkodni? De ugye mivel már igent mondtam, így nem akartam hirtelen visszamondani. (Na itt követtem el a hibát, azonnal le kellett volna mondanom.)


Na de akkor rátérnék a találkozóra. Kávézóba mentünk és a találkozó előtt kérdezte, hogy van-e olyan hely amit ajánlok, mondtam is neki helyeket. Nem tetszett neki amit én mondtam, majd mondta, hogy szereti ő kinézni. (Akkor nem értem minek kérdezett meg engem, na mindegy, ezen is túlléptem.) Szóval bementünk a kávézóba, eldöntötte, hogy mit iszik és mekkorát, mert az neki nagyon tetszik, majd engem is megkérdezett. Én örültem, hogy van hasonló, amit az általam ajánlott kávézóban is lehet inni és mindig azt iszom ott, így én azt választottam. Erre akkor ő is inkább azt iszik, mert akkor megkóstolja azt, amit én szeretek. (Ez számomra inkább idegesítő, ha nincs saját gondolata. Engem azzal nem nyűgöz le, hogy eldönti, hogy ő mit iszik és mivel én nem azt iszom, akkor inkább ő sem, ez szerintem gáz.) Na de még ezen is túllendültem. Fontos infó, hogy sosem hagyom, hogy fizessenek nekem első talin bármit is, szóval most sem hagytam. Szépen mindenki megvette magának amit kért. Na és itt jön a legjobb rész. Kikértük, kifizette mindenki a sajátját, majd megszólal, hogy milyen drága ez a hely. Nem tetszik neki egyik hely sem, amit én mondtam és keres egyet ő maga, és a saját maga által kiválasztott helyen meg volt pofája megszólalni, hogy milyen drága a hely. Hát ne haragudjon már a világ, de ez szánalmas, ne panaszkodjon a másik félnek a hely drágaságáról, ha konkrétan ő választotta ki azt a helyet. Ez folytatódott azzal, hogy egyszerűen nem vette a lapot, hogy ne másszon bele a személyes terembe, holott még mondtam is neki, hogy nem szeretem, ha nagyon közel jönnek hozzám, ennek ellenére csak folyton túl közel jött, mikor sétáltunk az aluljáró fele. Annyira idegesítő volt, meg a mozdulatai és gesztusai is, hogy alig vártam, hogy végre jöjjön a metrókocsi és hazamehessek, mert nem elég, hogy folyton panaszkodik, de még egy önelégült kis ripacs is volt mellé. Életem legrosszabb találkozója volt, komolyan mondom.

2023. jan. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen randik alapja a megteveszto foto. Volt belole jopar
2023. jan. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az volt a legrosszabb Tinder randim hogy egyáltalán nem is volt. Hiába van match a nőkkel de odáig eljutni hogy randi szinte lehetetlen. Tudom én vagyok a csúnya és ronda, minimálbérért dolgozó melós pasas de ha rajtam múlna eljutnánk a randiig. Sajnos a mai világban elég nehezen lehet ismerkedni és hiába ezek az ismerkedős/randizós appok ha nem lehet elkezdeni a kommunikációt a másik féllel mert az vissza sem ír vagy ha vissza is ír akkor sem rak bele érdemit.
2023. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Első randi jó volt, de aztán fura volt, mert nem is keresett, én írtam neki arra válaszolt de gondoltam akkor nem érezte jól magát, ennyi. Letettem róla. Majd írt és hívott talizni. Végül az ő hibájából csak egy hónap múlva tudtunk találkozni, akkor már úgy voltam vele, hogy kapcsolat ebből úgyse lesz de jól éreztem magam vele múltkor úgyhogy most is jó lesz. Bulizni mentünk mert mindkettőnknek hiányzott a bulizás így a covid után. Táncoltunk, megcsókolt. Na ennyire szörnyűben még nem volt részem... 24 éves volt, de olyan volt, mintha élete első csókja lenne, mint egy kanos 16 éves aki erősen le akarja nyomni a nyelvét a torkomom, harapta a számat, nem bírta abbahagyni, erősen lefogott. Nem akartam megbántani, ezért nem mondtam, csak azt, hogy óvatosabban, mert ez fáj. De leszarta továbbra is úgy csinálta. Majd volt pofája megkérdezni hogy ő jól csókol e😅 basszus amúgy ott kellett volna hagynom, de rendes srác volt, lelépni nem akartam szó nélkül, meg ő agglomerációban lakott és Pesten volt a buli, nem tudott hazamenni hajnalban, csak az első busszal és így beszéltük meg, hogy addig maradunk. Valahogy túléltem az estét, próbáltam minél kevesebbet csókolózni vele. Hazafelé a buszon már egyedül utaztam, ott leszólítottam egy srácot és az a beszélgetés ezerszer jobb volt, mint ez a randi. Pedig nem volt semmi, csak dumáltunk. Fuuujj két napig rosszul voltam. Aztán írt nekem hogy mizu és milyen hosszú volt az este, megírtam neki hogy én nem éreztem jól magam és lekoptattam.
2023. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgettem egy csajjal,aki azt mondta hogy laza kapcsolatot akar,komolyat most nem. Mondom oké,miért ne?!

Utána a randin derült ki hogy pasija van és a bemutatkozás utáni 5 percben már hívta is a faszija és onnantól szinte ordítva elkezdtek egymással veszekedni. A csaj kibökte hogy találkozón van,de úgy adta be hogy csak barátkozás céllal (mondom WTF??) utána a srác telefonon keresztül mondta hogy majd indul a haverjaival és meg fog késelni a haverjaival engem.

Nagyjából 15 percig bírtam ezt,utána leléptem. Köszöntem a csajnak,de csak intett egyet miközben a pasijával veszekedett,szóval annyira nem esett emiatt kétségbe a drágám.

2023. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
8-as! Most jöhetnek tőlem a megsértődött nők de a foglalt emberek szokták azt csinálni és hatalmas divatja van hogy sokszor kevés az az 1 vas és kellene több is a tűzbe hogy az égése ne gyengüljön. Röviden: A foglalt emberek több vasat tartanak a tűzben. Amúgy meg ha ki van írva neki hogy kapcsolatban van és laza kapcsolatot vagy barátokat keres én az olyanokat kiosztom aztán tiltom. Amúgy meg nem értem hogy társkereső oldalon miért vannak fent olyan nők akik kapcsolatban vannak. Arra tudok gondolni hogy a mostani kapcsolatuk rossz és újat szeretnének keresni, ha ez így van akkor szomorúan közlöm hogy rossz a sorrend. Helyesen ez úgy nézne ki hogy először kijövünk a rossz kapcsolatból utána regisztrálunk fel társkeresőre. A másik pedig az hogy ha egy társkereső oldalon akar haverokat keresni magának arra miért nem jó a Facebook, Instagram vagy Snapchat miért kell a társat kereső emberek önbizalmát azzal rombolni hogy kapcsolatban vagyok lássa mindenki de társkereső oldalra felregizek azért. Szerintem ezek egyúttal Instagram oldalt is reklámoznak és ha senki nem ér rá akkor unaloműzés céljából tudnak csak írni.
2023. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
96%

Nyáron történt, hogy találkoztam egy sráccal Tinderről. Elsőre helyesnek tűnt (bár a “szia! Mizu” után az első kérdése az volt, hogy amúgy ő 20+ nővel szexelt már és nekem hány szex partnerem volt már). Beszélgettünk, majd elmentünk sétálni és leültünk egy padra. Érezhetően nagyon közel ült le hozzám, de meg így is full bedőlt a fejével. Egyértelmű volt, hogy meg akar csókolni, de én nem szerettem volna, tüntetően a másik irányba néztem, de annyira benne volt az aurámba, hogy muszáj voltam odafordulni. Na, hat egy pillanatig sem habozott: mint egy kanos kiskutya lesmárolt, de neeeeeem úgy mint azt így első csóknál ( pláne első talinal) kellene, finoman, puhatolózva… rögtön teljes erőbedobással ledugta a nyelvét a torkomon, közben hangosan nyögött és vadul hullámzott a testével. En eközben lesokkolva, mozdulatlanul ülök… annyira szürreális volt, hogy belenevettem a csókjába. Kérdezte, hogy mi van, ő már egy hónapja nem volt nővel, nem tudja visszafogni magát….

Elég hamar lezártam az estét (de egészen a lépcső autóút kísért és mindenáron be akart jönni)

2023. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!