Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy szociopata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy szociopata vagyok, vagy ez normális társkeresésnél? (Kifejtve lent) 22/F

Figyelt kérdés
18 éves koromig egy barátnőm se volt, nem is próbáltam barátnőt keresni, mert semmi önbizalmam nem volt, úgy gondoltam, hogy úgyse jönnék be senkinek se. 18-19 évesen elkezdtem magammal foglalkozni és komolyabban edzeni (figyeltem a kalóriákra, étrendre, edzéstervre stb.), ami ahhoz vezetett, hogy végre lett önbizalmam és elkezdtem lányokkal ismerkedni. Lett is egy barátnőm, akivel talán 3-4 hónapig együtt voltam, majd az első veszekedésünknél szakítani akart, amibe egyből beleegyeztem, amin meg is lepődött (mert gondolom csak drámázni akart, mint ilyenkor a nők jelentős része) és végleg szétváltunk. Ő még hetekig mondogatta nekem, hogy egy ilyen veszekedés természetes a kapcsolatokban, de engem valamiért örömmel töltött el, hogy vissza tudok utasítani egy lányt, aki egyfolytában próbál velem ismét összejönni. A szakítás óta ismét aktív vagyok különböző társkereső oldalakon, de mostanában folyton azt csinálom, hogy viszonylag hosszú ideig beszélek egyszerre sok lánnyal, majd amikor azt hiszik, hogy mi biztosan együtt leszünk/valami komolyabbat akarunk, akkor durván lerázom őket, elmondom nekik, hogy soha se akarnék velük együtt lenni, undorodom tőlük, soha se akarnék tőlük semmit, stb.

2023. jan. 30. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Neeem, max egy antiszoc incel aki elképzelte hogy milyen érzés lenne ezeken a gonosz nőkön egyszer végre bosszút állni. De persze a leírtakból semmi se történt meg.
2023. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%
Bunkó vagy röviden.
2023. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!