Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran találkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran találkoznátok egy ilyen "távkapcsolatban"?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy férfival (33) néhány hete. 1-1,5 óra köztünk a távolság autóval. Eleinte ő utazott többször, aztán most már én járok hozzá, mert ő egyedül él, így nála ott tudok aludni is.

Ti mit gondoltok, milyen gyakran és milyen formában "normális" találkozni egy ekkora távolság esetében? Sosem volt még távkapcsom (ha ez nevezhető annak). Pl péntek-vasárnap két éjszakát együtt tölteni? Vagy ezen felül hétköznapokon is össze lehet futni pár órácskára?

Mindketten hétfő-péntek között dolgozunk. Az még hozzá tartozik, hogy egyikünk sincs eleresztve anyagilag, sőt....és az üzemanyag elég drága.

Mit gondoltok, mennyi lenne az ideális találkozó így eleinte egy kapcsolatban?


2023. jan. 30. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Semmilyen gyakran kb, eszem agaban nem lenne ilyen kapcsolatban lenni🤷‍♀️ Nalam 20 perc tomegkozlekedessel a maximum tavolsag, amit vallalok es a lehetoseg a spontan randikra a het barmelyik napjan.
2023. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem ingáznék ennyit. Vagy az egész hétvégét vagy az egész hetet a másiknál tölteném (vagy ő nálam)
2023. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

péntektől vasárnapig vagy szombat estig néha ha van otthon teendő.

Hetente

2023. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Távmunkában kell dolgozni és akkor oda költözöl, ahová akarsz Soprontól Nyíregyházáig.
2023. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak autóval tudtok eljutni egymáshoz?
2023. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem mennék bele távkapcsolatba. Egyszerűen nem működne, hétköznap kevés az idő, hétvégén meg nem lehet 0-24 együtt lenni, mert nyilván más dolgok is vannak egy ember életében, nem csak a párkapcsolata.
2023. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
#6 neked szerintem 0-24 időd van magadra hétvégén :)
2023. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Másfél óra már távkapcsolat?

Nekem 6 óra az út elfelé, 7 óra vissza. (Tömegközlekedés.) Hetente-kéthetente találkozunk, ahogy meg tudjuk szervezni. Sajnos ő van, hogy hétvégenként dolgozik, olyankor ki kell hagynunk.

Egy éve már működik... Nyilván örökké ez nem fog így maradni, valamelyikünk költözni fog, de egyelőre nem érezzük, hogy a távolság olyan nagy akadály lenne.

2023. jan. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik mennyire akartok együtt lenni és szervezni időt egymásra. De az jó lenne, ha ő is menne hozzád.
2023. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék bele ilyenbe már. 16 évesen belementem, vonattal volt 1.5 óra út, kocsi nem játszott. Én mentem minden pénteken suli után aztán vasárnap délután haza. Úgyhogy a hétvégék mindig vele teltek soha sem teltek mással. Nem aludtam ki magam mert elvesztegetett idő, hétköznap meg a suli miatt kellett mindig korán kelnem. Meg ott ilyen "soha nem lesz ennek vége" érzésem is volt mert még volt 4 év a suliból (5 éves gimibe jártam).


Sokkal jobb volt a többi kapcsolatomban az, hogy hétköznap is ráértünk és mehetett a spontán tali is, nem két és fél napba kellett belesűríteni mindent.


Vagy költözzetek össze minél hamarabb vagy offos. De ja ha muszáj lenne akkor péntektől vasárnapig mennék mindig és nem hagynék ki egyet sem.

2023. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!