Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha nem jövök ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem jövök ki a korombeli nőkkel ismerkedéskor? 29/F

Figyelt kérdés

Randiztam mostanában korombeli nőkkel, adtam esélyt, de régebbről is inkább rossz tapasztalataim vannak a velem egykorúakkal (még tizenéves koromból, amik nagyon megmaradtak), de mondtam hátha. Egyik sem volt túl jó, a lányok ghostingoltak vagy mondtak nemet 1-2 találkozás után. Volt köztük 26 vagy két 28 éves is. Sajnos okokat sosem mondanak.


Van már saját lakásom (családi segítséggel) és jól is keresek, 400-500 között, szóval gondolom nem anyagi okai vannak. A fiatalabb csajokkal jól kijövök, pl. a legutolsó barátnőm tavaly 22 éves volt, vagy azóta hogy vele szétmentünk voltam egy 21 és egy 24 éves csajjal is. Tehát nem általában az ismerkedéssel van gondom, tudok nőt találni az életembe, mert alapvetően jól nézek ki és tudtam már eddig is kapcsolatot teremteni nőkkel a múltban. Őszintén inkább csak kíváncsiság van bennem, hogy miért nem jöhetek be a korombeli nőknek, vagy ez normális dolog? Ők meg inkább 30-35 éves férfiakkal ismerkednek? (Úgy értem, hogy legyen legalább néhány év korkülönbség.)


2023. febr. 2. 08:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Ketlem, hogy az eletkor szamitana barmit is, es egy 24 eves csajjal meg boven egy korosztalynak szamitotok, az az ot ev sokat nem szamit. Valoszinuleg veletlenul alakult igy, ennyi. De lehet, eretlen a szemelyiseged, az idosebbek valogatosabbak erre is.
2023. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A 24 éves nagyon a felső határ volt annál a lánynál, akivel voltam és jól kijöttünk. A jellemzőbb az a 20-22 körüli. De értem mit akarsz mondani, hogy felnőtteknél az 5-10 év sem számít úgy feltétlenül.


Itt mit jelent az a megfogalmazásodban, hogy éretlen? Eltartom magam és kiépítettem valamiféle egzisztenciát és ez valószínűleg innen már csak jobb lesz. Családot még vagy 4-5 évig nem szeretnék. Milyen aspektusban lehetek éretlen?

2023. febr. 2. 08:33
 3/18 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Én meg az idősebbekkel jöttem ki mindig jellemzően
2023. febr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

2


Éretlen nem anyagilag valaki, hanem viselkedesileg, gondolkodasmodilag, érzelmileg.

2023. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek abba, hogy a "kor csak egy szám" de azért azt is hozzátenném, hogy nem kell hatalmas jelentőséget tulajdonítani neki.


Az az 5 év korkülönbség nem sok. Nem mondom, hogy semmi, de bőven egy generáció vagytok.


Volt olyan késő 50es kolleganőm akivel marhára jól kijöttem emberileg és én 21 voltam közben. Nem mindenben egyezett a véleményünk stb. de kollegiális szinten nem zavart senkit.


Szintén kb. 21 voltam amikor a bátyám egyik barátja (akkor volt olyan 30-31) a tudtomra adta, hogy bejövök neki és akarna többet. Jóban voltunk, nagyon jól kijöttünk, de én nem akartam tőle semmit, de nem az életkora miatt.


Lehet, hogy egy idő után a nagy korkülönbség okoz gondot, de ez nem ilyen 5 év korkülönbségnél jön elő.


Plusz, nem mindenki halad ugyanabban az ütemben. Valaki 20 évesen férjhez megy és gyereket szül. Nekem eszembe se volt. Tanultam, szórakozni, utazni, tapasztalni akartam.


Az emberek más ütemben haladnak. Ne stresszeld túl.

2023. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a konkrét életkortól függ, inkább érettségstől, életszakasztól, mentalitástól.

Nekem 23 évesen volt egy 30 éves barátom, aki odavolt, hogy végre fiatalabb a barátnője és én majd jobban megértem/lazább leszek... hát, ő még az én egyetemről frissen kikerült 23 évemhez is túl éretlen volt. Nehéz megfogalmazni, eljárt dolgozni, volt lakása, de valahogy az egész világlátása, hozzáállása mindenhez olyan gyerekes maradt. Semmiért nem vállalt felelősséget, semmiben nem akart haladni (nem családalapításra gondolok, hanem a saját életére), napi 5 órákat játszott, a szociális kapcsolatai is megrekedtek egy gimis/egyetemista szintjén.

Valószínűleg nem úgy "működsz", ami az érettebb/komolyabb lányokkal kompatibilis, ez változhat idővel.

2023. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem te csak valamire rá akarod fogni, hogy fiatal lányokkal akarod dugatni magadat..

Valószínűleg az idősebbekkel való randit is szándékosan teszed tönkre, hogy nehogy jól kijöjjetek és legyen egy veled egykorú barátnőd :D

2023. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7. Miért hazudnék erről? Igen, jobban tetszenek a fiatalabb lányok, de ezt miért ne mondanám meg őszintén? Most is megmondom. Csak mondom adok a korombeli lányoknak is esélyt, pl. egy velem egykorúval sok közös gyerekkori emlékünk lehet (ugyanazok a kedvenc sorozatok, sok kis apróság még).


Azt nem értem a "logikádban", hogy amit mondasz ha így lenne miért kellene azt bárki előtt megjátszanom? A munkahelyemen is simán elmondom, hogy fiatal lányokkal randizom, nem titkolom ezt senki elől.

2023. febr. 2. 13:06
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

#8 az, hogy CSAK a húsz éves lányok tetszenek, plussz max 1-2 év, az rohadt nagy szégyen, felnőtt férfi létedre.

29 évesen neked idős egy 24 éves lány, aki nálad 5 évvel fiatalabb, konkrétan épp, hogy belefért nálad, hát én leokádnám magamat a helyedben :D

2023. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha a kérdezőnek az jön be akkor mi van? Én 25 vagyok, a barátnőm több mint 10 évvel idősebb, előző szerelmem meg 4 évvel fiatalabb volt, a 30-as férfiakkal haverkodasban, egyáltalán nem jövök ki, fiatalabbakkal sem, csak a saját korosztalyommal +-1 év (fiatalok eretlennek, idősebbek esélyt sem adnak, meg máshol tartanak az életbe). Akkor most én mi vagyok? Hagyjuk már ezt a skatulyazast, mindenki legyen azzal akit szeretne.
2023. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!