Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vak lánnyal ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kollégiumi szobatársamnak köszönhetően megismerkedtem egy vak lánnyal, s úgy érzem alakul köztünk valami. Viszont kényelmetlenül érzem magam, mivel nem szeretném megbántani vagy kínos helyzetbe hozni. Tudom hogy mind a vakok, siketek, kerekesszékesek azt szeretnék ha úgy állnának hozzájuk az emberek mint bárki máshoz, de tartok attól, hogy valamivel tapintatlan leszek.
2023. febr. 2. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

mivel lehetnél?

nézd meg Sulyok Péter humoros filmjeit, s nevetni fogsz.

A testvérem barátja is vak, mégis azt mondja, hogy azt az operát "nem látta".

Egy csaj, beszélgess vele, s csak arra figyelj, hogy amit meg akarsz neki "mutatni", azt nem szemmel fogja - hangot, ízek, érintések.

2023. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem egy vak barátom azt szokta mondani, hogy a legrosszabb, amit tehet vele egy nő, ha sajnálja vagy azon agyal, hogy hogyan ne bántsa meg. Mondjuk ő poént csinál belőle, hihetetlen pozitív személyiség.

De alapvetően azon pár jó ismerősöm, akinek valamilyen fogyatékossága van, mind azt mondja, hogy az a legjobb, ha úgy kezelik őket, mint bárki mást. Feszengés meg túlagyalás nélkül.

2023. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

100% hogy tapintatlan leszel egy csomó dologgal :D

De ha tetszel neki, akkor megbocsájtó lesz, ugyanis hidd el, ő már hozzá van szokva a tapintatlan dolgokhoz keményen., max kinevet és elmondja, hogy amit épp mondtál az miért nem helyes.


Legjobb lánybarátom is vak, konkétanbúgy ismerekdtünk meg, hogy karácsonyi vásárban fellöktem, aztán dühösen megkérdeztem tőle:

Mivan, vak vagy?!

2023. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd +.: [link]
2023. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, úgy tűnik túlaggódom a dolgot. A szüleim miatt aggódom még, nekik mindenről és mindenkiről is megvan a véleményük
2023. febr. 3. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Tippelek! Budai vagy belpesti izraelita család vagytok, fejenként 4 diplomával, ugye?
2023. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 pont, hogy nem. Egyszerű család vagyunk, kaposvári, PTE-re járok
2023. febr. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!