Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osszemelegedtem a lakotarsamma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszemelegedtem a lakotarsammal. Csak ketten elunk. Eleinte nem volt semmi csak flort, aztan csok egyutt alvas es szex.Egyik nap megolel megcsokol egyutt alszunk, masik nap nem tortenik semmi, nem kozeledik felem. Milyen szandekai lehetnek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak szex. Energiabefektetés nelkul. Van egy házi leápolója.
2023. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
O egy elegge tudatos 36 eves ferfi . En 29 eves no vagyok. De egyaltalan nem ertem a gondolkodasat. Kerdezi, hogy hova megyek? Randizok-e ? De ot nem zavarja,ha randizok. Akkor minek kerdi? Es hogyha szeretnek ismerkedni,ismerkedjek . Majd az ido eldonti, hogy alakul koztunk. Mondtam neki , hogy jobb lenne megbeszelni, hogy csak kavarunk es ahhoz tartsuk magunkat.Mindketten szinglik vagyunk, akkor nem elnem bele magam. Sajnos nekem nagyon tetszik es tobbet is erzek Mar iranta. De nem tudom ot megfejteni. Azt mondta, hogy ez rizikos,hogy egyutt elunk es ismerjuk meg egymast es majd kialakul. Mondtam, nem haragszom meg ha nem akar semmi komolyat csak beszeljuk meg. Azt mondta, hogy nem csak szexet akar, de a kapcsolatra sem hajlik. Legyek turelmes es varjak vagy engedjem el amig nem szeretek bele? Fiuk ? Lanyok ?
2023. febr. 5. 19:28
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lakótárs extrákat akart és meg is kapta. Többet nem és nem is fog.
2023. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hihető, általános szituáció.
2023. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen,ez benne van. De akkor megkerdeztem, miert nem mondta? Kerdeztem, hogy akkor legyen baratsag extrakkal? Azt mondta latszik hogy nem ismerem ot , mert neki nincs olyan hogy csak szex, vagy hogy elore tudja hogy na o csak erre.. megbeszeltuk , hogy massal nem szexelunk. Szoljunk a masiknak , ha vmi kialakuloban van massal . Meg hogy en par honapja jottem ki egy 3 eves kapcsolatbol, lehet hogy randizgatni vagynek. Lehet hogy nem akar pofara esni ?
2023. febr. 5. 19:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet persze, csak akkor minek fekudtettek le anélkül, hogy előre tisztáztátok volna a helyzetet?
2023. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tisztaztuk,mielott lefekudtunk . Azt beszeltuk, hogy meglatjuk mi lesz. Szoval nyitva hagytuk a lehetoseget. Csak 2-3hete tart ez a dolog. Ertem , hogy nem akar ugy viselkedni,mintha egyutt lennenk,mert minden nap talalkozunk nagyon hirtelen lenne. De akkoris rendszertelen a kozeledese.
2023. febr. 5. 19:42
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Rendszertelen, mert nyílván akkor kellesz, mikor épp áll a kuki, persze idővel lehet megszeret és kapcsolat lesz a dologbòl, bár leírásod alapján kicsi az esély.
2023. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az neked megbeszélés, hogy meglatjuk mi lesz? Mellébeszélés inkább.
2023. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne az érdekeljen, hogy ő mit akar! Mondd meg neki, hogy te mit akarsz, és ez így kell-e neki, vagy itt akkor vége is. Te is diktálhatod ám a feltételeket. Nem kell kivárni, amíg arcra esel és összetöri a szíved.
2023. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!