Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van barátja de jeleket ad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja de jeleket ad?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni egy új munkahelyen, párszor fel kellett mennem a HR asszisztenshez, úgy vettem észre nem vagyok közömbös a számára, viszont kiderült van barátja. Beszélgetni vele nem nagyon van lehetőség, csak ha felmegyek az irodába valami ürüggyel, de nyílván minden nap ezt nem játszhatom el, szünetünk ritkán van ugyanabban az időpontban, illetve mással beszélget akkor is. Elhívni valahova 3-4 pár perces beszélgetés után, főleg úgy, hogy tudom van barátja, meg Ő is tudja, hogy tudom, elég gázosnak gondolom. Hagyjam a fenébe vagy ha az irodájába vagyok kérdezzek rá kerek perec? Vagy sodródjak lesz ami lesz?
2023. febr. 7. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"úgy vettem észre nem vagyok közömbös a számára"

Miből gondolod ezt? Nem lehet, hogy azért látsz bele többet, mert neked nem közömbös?

2023. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam ra, de egyik lany ismerosomnek akivel joba vagyok szinten elmondtam, O is igy gondolja/ latja, mivel ugyanott dolgozunk, es latta mikor beszelgettunk, de leirom roviden.

Elso nap voltam nala, megdicserte, hogy milyen jo illatom van( oke ez lehet gesztus is) , babralta a hajat.

Ebedloben ultem hattal, az uvegbol lattam, hogy nez.

Utana voltam nala fent, munkaugyben beszelgettunk, kerulte a szemkontaktust, rovid ideig tartotta, de aztan mindig elkapta a tekintetet, masfele nezett, a semmibol felhozta szabad vagyok-e a hetvegen? Ezt nem tudtam hova tenni, lehet csak erdekelte, vagy valamit akart volna, csak nem dobtam fel a temat( bar ezt lehet bemagyarazom). Teljesen mashogy beszel velem mint masokkal, sokkal lazabb, nem ugy beszel mint egy HR es az alkalmazottal, illetve latni, hogy zavarban van. Bekovettem inst..gramon, ott lattam baratja van, el sem fogadta a kovetest( privat) szoval itt gondoltam, hogy akkor tevedtem. Ra 2 napra felmentem az irodajaba, pont jott be O is, mar nevetett amikor meglatott, gondolom levagta, hogy miert is akartam bekovetni, itt mar nagyon keveset nezett a szemembe, illetve lany ismerosom is latta, hogy zavarban volt. Tegnap talalkoztunk, koszont, mosolygott, de nem ugy mint egy sima kollega mosolyogva koszon a masiknak, olyan mas volt. Lehet bemagyarazom es semmit sem jelent az egesz, csak jofej, en meg elhiszem, mindenesetre jo lenne kideriteni :D

Igy leirva egyebkent lehet tenyleg semmit sem jelent, 3-4x talalkoztunk csak szoval be is magyarazhatom mert tetszik nekem.

2023. febr. 7. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem elképzelhetetlen, hogy vonzónak talál, ezért zavarában tekinget össze vissza.

Meg ez is, hogy megkérdezte "szabad vagy e hétvégén?" Erre mit reagáltál?

Nézd, barátja van neki, szerintem vedd tudomásul és ne te legyél az, aki beleköp a levesbe.

2023. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy dolgozom sajnos, le is zartam ennyivel. Igen lehet jobb hagyni az egeszet. Foleg munkahelyen, nem szep dolog mas kapcsolatat szabotalni :D
2023. febr. 8. 07:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, nem ér annyit. Még ha be is jössz neki, te leszel a munkahelyen az ügyeletes fasz, amiért egy kapcsolatot szétbombáztál.
2023. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezen felnevettem :D Igazad van.
2023. febr. 8. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülök ha sikerült egy kis jókedvet hozni.:)
2023. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igen itt neked kell "okosabbnak" lenned.

Lehet a csaj viselkedése azt sugallja, hogy vevő lenne valamire. Te látod, hogy tényleg milyen, de ha egy másik ember szerint is, meg a kérdésből is ez jön le,

akkor tényleg jobb, hogyha maradsz úgymond távolságtartóbb.

2023. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a gond nagyon megfogott, tudom az lenne a helyes ha hagynam, de valamiert furdal a kivancsisag, hogy lehetne e valami vagy sem :D
2023. febr. 8. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!