Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van ertelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ertelme randira elore keszulni nehany mento temaval?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy elore elterveznem az egeszet, csak tudom magamrol, hogy ha elkezdek izgulni, akkor nagy valoszinuseggel nem tudnek tisztan gondolkodni. Ilyen esetre van ertelme kigondolnom elore egy par dolgot, hogy legyen mit bedobnom ha ugy ereznem, hogy laposodik a beszelgetes vagy ha teljesen magatol nem jon az egesz a legelejen, akkor elkonyvelhetem mar egy rossz jelnek ezt?
2023. febr. 7. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem fura, hogy előre ki kell gondolnom, miről beszéljek. Bármiről tudok bármikor, és nagyon izgulós vagyok.
2023. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem jelented be, hogy ezt otthon előre kitaláltad, honnan tudnák meg? Nyugodtan készülj témával, ha izgulsz. Megsúgom amúgy, eszedbe sem fog jutni, amivel készültél hehe
2023. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan tedd. Sokan csinálják, csak nem is tudatosodik bennük.
2023. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kérdésekre gondoltál?
2023. febr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

"Sokan csinálják, csak nem is tudatosodik bennük."


De ezt hogy kell a gyakorlatban elképzelni? Ha valakivel az egész világon csak 2 témáról lehet beszélgetni, akkor megértem, hogy leül egy kockás füzet elé, és vért izzadva próbál kitalálni valamit, de ilyen emberrel még nem találkoztam.

2023. febr. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!