Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan szakma/foglalkozás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szakma/foglalkozás, amit ha megtudsz, hogy a másik űz vonzóbbá, érdekesebbé válik számodra, nagyobbra nő a szemedben, akár párjelöltként is vonzóbb?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 22:16
 1/10 A kérdező kommentje:

Nekem pl van egy lány aki fizikus, a Napszelet és a kidobódásokat kutatja, szerintem ez borzalmasan szexi:D


De van egy haverom aki DNS-eket tanulmányoz, genetikát és öröklődést kutat, az országban max egy maréknyi ember tudja azt, amit ő. Azt látom, hogy ez is lenyűgözi a csajokat a környezetében.

2023. márc. 19. 22:18
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Óvónéni
2023. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván a magasabb presztízsű foglalkozások, pl orvos, ügyvéd, mérnök.
2023. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Felőlem lehet ő orvos, dns kutató, űrhajós vagy az ország legjobb ügyvéde, ha egy praszt gci. A vonzalom nem ezen múlik, hogy ki mivel keresi a kenyerét. Szerintem.
2023. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes a munkája lesz max. Emberileg, pláne kapcsolatilag nem.
2023. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem írta, hogy csak ezen múlik a vonzalom. Viszont sokat nyom a latban.
2023. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Biomechatronika, repülőgépre specializálódott járműmérnök, olyan szimulációs gépészmérnök, aki érti is, hogy mit csinál.

Meg igazából elég sok minden, ha azt látom, hogy ért hozzá, magabiztos benne, és szenvedéllyel tudja csinálni.

Én is mérnök vagyok, így ezekbe a szakterületekbe látok bele jobban, itt tudok összehasonlítani valakit magammal és a környezetemmel, és az tud igazán lenyűgözni, amikor azt érzem, hogy valaki okosabb és még profibb a szakmájában, mint én.

Az orvosi és egyéb komoly szakmákat tisztelem, de egyàltalán nem vagyok otthon azon a területen, nem hoz annyira lázba.

2023. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Természetfotós.
2023. márc. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván nem arról van szó, hogy

"Mi a foglalkozásod?

-Pék.

-Ahh, akkor bugyira már nem is lesz szükségem":D


De egy érdekes/speciális munka szerintem érdekes embert igényel. Pl nagy kreativitást igénylő munkát nem fogsz tudni úgy csinálni, ha nem vagy kreatív.

Számomra a kutatók meg aztán az egész non plusz ultrája, hisz tulajdonképpen ők viszik előrébb az emberiség technológiai fejlettségét, mint olyan. Azért ezt kevesen mondhatják el magukról.

2023. márc. 20. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik nálam. A személyisége legyen érdekes.
2023. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!