Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk vagy teljesen félreérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagy teljesen félreértem a dolgot?

Figyelt kérdés
Évek óta ismerjük már egymást a sráccal, de az utóbbi időben kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Pár hónapja nyilalt belém az érzés, hogy én lehet többet akarok tőle. Már el is kezdtem agyalni, hogy ezt hogyan tudnám kommunikálni felé, mikor elhívott találkozni kettesben. Ez előtt mindig csak nagyobb társaságban találkoztunk, szóval ezt egy pozitív jelnek vettem. Jó volt a találka, nagyon tartalmasan beszélgettünk és közben körbesétáltuk a fél várost. Azóta eltelt több mint két hónap és nagyjából hetente találkozunk is így kettesben, de egy jó beszélgetésen kívül nem történik semmi. A harmadik ilyen alkalom után kezdtem el gyanakodni, hogy megtörténhet az is, hogy egy szerencsétlen félreértésről van szó és ő csak barátkozni szeretne, csak mivel nekem nagyon bejön bele akarom látni, hogy ő is többet akar. Intő jelek voltak számomra, hogy mikor próbáltam közelebb húzódni hozzá, ő próbálta tartani a köztünk lévő távolságot. Vagy mikor véletlen összeért a térdünk vagy a kezünk, akkor mindig bocsánatot kért. Meg az is nagyon furcsa volt, hogy nagyon sokáig nem nézett a szemembe, mikor beszélgettünk. Ezek miatt a dolgok miatt teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit is kéne tennem, mert teljesen össze vagyok zavarodva. Nem segít az sem, hogy nincs semmi tapasztalatom ilyen téren, mivel még sosem randiztam ez előtt. Az is bonyolítja a dolgot, hogy neki sincs túl sok tapasztalata. Azt nem tudom pontosan, hogy randiig eljutott-e már valakivel, de barátnője még biztos, hogy nem volt és legjobb tudomásom szerint még az első csókja sem volt meg.

2023. márc. 19. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van közös fiú ismerősötök akkor kérd meg, hogy diszkréten kérdezzen rá, hogy mi van köztetek.

Abból valószínűleg kiderül. Hacsak a fiú azt nem mondja, hogy csak barátok vagytok mert nem meri bevallani,hogy mit is szeretne.

2023. márc. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bátortalan, hogy nem mer lépni, vagy nem tudja, hogy mit akar, vagy tényleg csak barátkozni akar. De az jó jel, hogy elhívott téged találkozni.
2023. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek? Összejöttetek vagy félreértetted?
2023. márc. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!