Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkednek a fiatalok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek a fiatalok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
En ismerek mindenkit. Most már magat keresem
2023. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetemen, baráti társaságokon keresztül, koliban, hobbikon, tanfolyamokon, táborokban, fesztiválon, buszon, könyvesboltban, munkahelyen, régi ismerősök, családi barátok, csak hogy néhányat említsek.


Ez a korosztályom, barátaim eddigi tapasztalataira alapozom. Mondjuk 16-24 éves korunkban történtek ezek. Sok osztálytárs/szaktárs pár is van.

2023. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol ahol csak tudnak.

#2 szépen felsorolta az összeset. De vannak olyan kivételek mint én aki egyik helyre sem jár (kivéve dolgozni persze) aztán várom, hogy ismét betaláljon egy csaj facen.

2023. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én Tinderen
2023. márc. 20. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Meglepődtem a 2-es válaszán, ugyanis én inkább azt látom és tapasztalom, hogy a fiatal korosztály szórakozóhelyeken, bulikon kívül már csak neten ismerkedik. Nekem is Tinderről lett párom. Egyetemen szoktak még gyakran összejönni, ha szaktársak, de más helyen elég ritka, hogy csak úgy leszólítanak.
2023. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az online ismermedést, barátilag sem. Bulizni meg szintén nem igazán szeretek vagy nem ismerkedési céllal. És ha mégis, nem párkapcsolatot keresnék ott. Viszont rengeteg emberrel találkozunk nap mint nap.


Egyetlen csajt ismerek, aki komolyan tinderezik. A srácok meg járnak rapid randikra meg más hasonlókra is. De ők azok, akik aktívan ismerkednek. Az emberek 80-90%-a viszont csak éli az életét és ha talál olyat, ai felkelti az érdeklődését, akkor tesz valamit. Ilyet meg ott találhat, ahova elmegy.

2023. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sehol
2023. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jobbára sehol.

Bármilyen rendezvényre, helyre megyek, csak 30+ évesek vannak.

2023. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!