Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem a kolléganőmnél?

Figyelt kérdés

Csak pár hete dolgozunk együtt, nemrég vették fel az osztályunkra. Amikor az osztályvezetőnk bemutatott minket egymásnak, olyan volt, mint a filmekben: hirtelen megállt az idő, megszünt a külvilág, és csak mosolyogtunk egymásra. Még bemutatkozni is elfelejtettünk hirtelen. Azóta minden nap beszélünk, szerencsére van több közös téma, és érdeklődési körünk is. És sokszor van az, hogy csak mosolyogva nézünk egymásra az asztalainktól.


Tudom, h ez elég egyértelmű eddig. Viszont, mégsem vagyok annyira biztos a dolgomban. Kétszer voltam igazán szerelmes, mindkettőnek rossz vége lett. Úgy érzem, hogy talán végre megtaláltam azt, akit kerestem, de ugyanakkor bennem van az is, hogy ő max. egy jófej kollégaként tekint rám.


Ő 32/N, én 30/F.



2023. márc. 23. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj vele, beszélgess, utalj rá, hogy tetszik, hívd el randira és elvalik.
2023. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!