Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek modell pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek modell pasival Tinderen? Ti mit szűrnétek le abból, ha valaki ilyen fotókat rak ki?

Figyelt kérdés
Én nem sok jót nézek ki olyan hapsikból, akik félmeztelen fotókkal pózerkednek és az instajuk is tele van nyomva ezzel. A csávó 700 embert követ, kb 500 nő lehet. Őt 4000 fő követi. Ti mit szűrnétek le abból, ha valaki ilyen fotókat rak ki? Nekem annyira ez nem szimpatikus és valamiért nem komoly kapcsolatot sugall számomra ez.

2023. márc. 25. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem komoly- az biztos!
2023. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak az ilyen fiuk jonnek be.

Ha en igenyes/sportos < rendszeres sporttol es dietatol…> vagyok,legyen mar o is az. N/28

2023. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
#2: hess innét, incelke.
2023. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Modell pasival... azt hittem, legalább rendes divatmodell, nem csak egy nyavalyás kis influencer :/
2023. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az divatmodell. Az van a profilján😄
2023. márc. 25. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá, ha tényleg modell, akkor lesznek képei. Ha nincsenek, csak a profilján, akkor nem modell.


Amúgy én nem kezdenék vele. Az lenne az első gondolatom, hogy reflexből húzott jobbra mindenkit, és/vagy kamu profil lopott képekkel.

2023. márc. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5: "Az divatmodell."


FÉLMEZTELEN fotókkal? Tehát kizárólag nadrágokra és alsónadrágokra szakosodott? Mesélj még.

2023. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a redflag hogy modell, hanem hogy sok nőt követ, nem tudnám komolyan venni.
2023. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tényleg divatmodell van honlapja és beszéltem vele webcamerán 1 perccel ezelőtt, nem kamu. Szimpatikusnak tűnt itt, aranyos volt, olyan kis visszafogott volt, kedves és úgy tűnt zavarban van. De nem tudom. Ettől függetlenül, ez nekem mégse szimpatikus,ha valaki így kirakja magát.
2023. márc. 25. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ismerkedsz vele.. :)


Önismeret, te tudod hogy el tudod-e fogadni vagy nem. Mondjuk az eleve komolytalan mindkét nemnél, ha villantós képekkel ismerkedik , és itt most lényegtelen, hogy épp modell-e vagy sem.


Az meg hogy mennyit érett komolyat akar-e, vagy csak időtöltést, úgyis kis idővel derül ki. A Félpucér képek mondjuk a nem komoly felé terelik a hangsúlyt, ez tény, de úgyis kiderül.

2023. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!