Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nappal, utcán való leszólítás/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nappal, utcán való leszólítás/ismerkedés az creepy vagy nem?

Figyelt kérdés

Néha szoktam látni a metrón, vagy az utcán csak random sétálva olyan lányokat, akik szimpatikusak, de sosem megyek oda hozzájuk beszélgetni, mert sok helyen azt olvastam, az túl kétségbeesett dolog.


Nyilván nem olyanokhoz mennék oda, akiken látom, hogy sietnek, meg nem metrón, hogy mindenki hallja, meg nem is állnék bele a másik arcába, + ha valaki azt mondja, hogy nem, akkor szép napot kívánnék, és elmennék.


2023. márc. 25. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem creepy, hanem értelmetlen. "Szimpatikus" egy szó nélkül, magyarul jó a segge.
2023. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha top pasi vagy, nem creepy. Ha átlagcsávó vagy, akkor creepy.
2023. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Menj oda ! Miert ne?? Mit veszitesz?? Max nemet mond. N
2023. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Vonzó, jóképű, magas/izmos pasiként, pláne ha előtte kiesik a nő szeme úgy bámul és adja az érdeklődési jeleket, akkor nem gáz.


Ugyanahhoz a nőhöz odamész nem top pasiként és zaklatásnak veszi.

2023. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
nyugodtan 😄 de tudd hol a hatar, rohadt ciki tud lenni ha nem veszi a pasi hogy nincs meg a szimpatia
2023. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
51%
Gyakran leszólítgatok neha random csajokat,örülni szoktak. 190 magas vagyok
2023. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul írj!
2023. márc. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Hans Pötterman ***** válasza:
53%
Ha már szemezgettetek és egyértelmű h esetleg bír akkor mehet,de ha lerí róla h nem vevő rád akkor azt nem árt észrevenni
2023. márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"azt olvastam, az túl kétségbeesett dolog"


Mindeközben:


"Menj oda ! Miert ne?? Mit veszitesz?? Max nemet mond"


Szummázva, egész nyugodtan odamehetsz bárkihez egy nemért, más miatt ne.

2023. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valamiért sokan elzárkóznak ettől, nem tudom miért. Miért jobb más módon ismerkedni, mennyivel jobb interneten? Ott sem ismerik egymást először. Miért ne lehetne úgy ismerkedni, hogy meglátják egymást, külsőre tetszenek egymásnak és elkezdenek ismerkedni. Mondjuk megadnak valami elérhetőséget és írásban folytatják.
2023. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!