Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli férfiak, el szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli férfiak, el szoktatok hívni egy nőt találkozni csak barátként?

Figyelt kérdés
Az egyik régebbi ismerősöm elhívott ebédelni (nem volt egyértelműen kimondva, hogy ez most randi-e). Fizikailag egyáltalán nem is közeledett, semmi "véletlen" érintés vagy ilyesmi viszont szeretne máskor is találkozni. Ezért nem tudom, ő vajon hogy gondolhat most erre. Ő egyedülálló, ez biztos és tudja, hogy én is az vagyok. Ennek ellenére csak haverkodni akarna?

2023. márc. 27. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha barátok vagyunk akkor persze. De ha csak felületesen ismerem akkor miért hívnám el, ha nem akarok tőle amúgy semmit?
2023. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A kovetkezmenyeket fel nem vallalo ferfival van dolgod. Gyerekes ez a lebegtetes, egyaltalan nem tudja, mi kell egy nonek. Te akarsz tole valamit?
2023. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Sose hívok el nőt, ők szoktak engem.
2023. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Fú de béna! Te meg még el is mentél... De rá nem mersz kérdezni a fatökűre hogymif.t akar...
2023. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van olyan lány barátom, akivel el szoktunk menni vacsorázni. Időnként elugrunk valahova, aztán kibeszéljük a nyűgünket.
2023. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Akar tőled , csak uriember . Szép lassan halad előre amit ő csinal az az igazi ismerkedés nem az hogy elso masodik randin csok harmadikon meg mar minden pozban.. az igazi ismerkedes amikor megprobal ketto ember elmejulni egymas szemelyeben es kideriteni hogy kedvelhetik e egymast .
2023. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szingli kollegám. Hétvégén bárkit elhív ebédelni, csak ne egyedül egyen.
2023. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy férfi haverom, aki állandóan velem akar lógni, étterembe is járunk, sose kezdeményez semmit. De én túlsúlyos vagyok. Ha vékony lennék, már ráment volna a témára.
2023. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem randi.
2023. ápr. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!